Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar hangileri
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileri diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. 2019 yılı için güncel iadatsız kredi kartı veren bankaları sizler için titiz bir çalışma ile derledik ve detayları sizler için paylaşmak istedik. İşte 2019 yılında aidatsız kredi kartı alabileceğiniz bankalar…

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Akbank’ın Aidatsız Kredi Kartı: Axess Free

Akbank hizmetlerinden yararlanmak ve bu bankadan aidatsız bir kredi kartı almak istiyorsanız; Axess Free tercih edebilirsiniz. Herhangi bir aidat ücreti talep edilmeyen bu kartta, eğer öğrenci olarak başvuru yapmışsanız, her yıl periyodik olarak öğrenci belgenizi sunmanız gerekir. Eğer öğrenci belgenizi ibraz etmediyseniz, muhtemelen sonraki ay hesabınıza aidat eklenecek. Ama endişelenmeyin, çünkü öğrenci belgenizle birlikte giderek sorunu şubenizde çözebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın Aidatsız Kredi Kartı: Bonus Flexi

BBVA ile işbirliğine girerek önemli bir kazanım elde eden Garanti BBVA, Bonus Flexi ile size aidatsız kredi kartı sunuyor. Personel başvurularının kabul edilmediği bu kartta 18 yaşını dolduran her T.C vatandaşı başvurabilir. Başvuru için yerleşik bir GSM numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Kara listede değilseniz 15 iş günü içinde kartınızı alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın Aidatsız Kredi Kartı: Maximum

İş Bankası’ndan alabileceğiniz tek aidatsız kredi kartı, Maximum’dur. Düşük maxipuan veren bu kartı almanız için 18 yaşını doldurmanız ve SMS ile ön başvuru yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda şubelerden de bireysel başvuru yapabilirsiniz.

Yapı ve Kredi Bankası’nın Aidatsız Kredi Kartı: World Eko Kart

Kart aidatı almamasının yanı sıra birçok avantajı da barındıran World Eko Kart için 18 yaşını dolduran her T.C vatandaşı başvurabilir. Öğrenci iseniz, öğrenci belgenizle birlikte başvuru yapabilirsiniz. TEMA iş birliği ile oluşturulan bu kredi kartı, size mükemmel fırsatlar ve bolca puan kazandıracaktır. Dilediğiniz zaman bu para puanları değerlendirebilirsiniz.

Finans Bankası’nın Aidatsız Kredi Kartı: Fix Card

Ücretsiz kredi kartı imkanı sunan en eski bankalardan biri olan QNB Finansbank, aynı zamanda para puan toplayabileceğiniz mükemmel bir kart olan Fix Kartı sunuyor. Bu kredi kartını aidat ödemeden alabilirsiniz. Dilerseniz ATM’den veya internet şubesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Editör Ekonomix

Elektrik Desteği Alıyor musunuz? Elektrik Desteği Nedir? Nasıl Alınır?

Previous article

Akbank MTV ve Trafik Cezası Ödeme Nasıl Yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel