Press ESC to close

Altın Yorumları Güncel 19.09.2018

Altın fiyatlarında hareketli günler yaşamaya devam ediyoruz. 1200 dolara yakın seyrini sürdüren ons altın fiyatı bu seviyelerdeki fiyatlamalarını sürdürüyor. Defalarca 1200 doların üzerine yükselen ancak bir türlü burada tutunamayan altın ons fiyatı dün yeniden 1195 dolar seviyesine kadar gerilemişti ancak bugün sabah saatlerinde yeniden 1200 dolar üzerindeki ons fiyatına uyandık. Altın ons fiyatlarının kritik Fed bekleyişi devam ediyor. Bu nedenle de altın fiyatları ne tarafa gideceğine henüz karar verebilmiş değil. 1,192 dolar ile 1205 dolar aralığında sıkışık bir bantta işlemler devam ediyor.

Altın fiyatları Bugün Ne Olur ?

Altın fiyatları bugün ne olur, yükselir mi yoksa düşer mi soruları da tarafımızca sıkça gelmekte. Şimdi bu sorunun cevabı için grafiğimizi açıp teknik analizimize bir bakalım istiyoruz.

güncel ons altın analizi
altın ons grafiği güncel

Altın ons günlük grafiğine açıp incelediğimizde bugün için kritik seviyelerin aşağıda 1,190 dolar seviyesi olduğunu gözlemliyoruz. Yukarıda ise 1,206 dolar seviyesinin çok önemli olduğunu görebiliyoruz. Bu seviye üzerine atabilmesi halinde ise 1212 dolar direnç bölgesini izliyor olacağız. Gün içerisinde altın ons fiyatlarında 1,200 dolar üzerinde tutunma isteğinin devam edip etmemesini de takip ediyor olacağız.

Gram Altın Fiyatları Ne Kadar ?

Gram altın fiyatları dolardaki yükseliş hareketi ile beraber yeniden 240 tl üzerine yerleşmiş gibi duruyor. Doların yükselişi devam ederse yeniden 270 liraya doğru ilerleyebilir. Aksi halde 230 lira seviyesi destek konumunda bulunuyor. Uzmanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir