Press ESC to close

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı? Anket Doldurup Para Kazanmak

İnternet üzerinden ek gelir elde etmeyi amaçlayan bir çok insan bazı yöntemlerle uğraşıyor. Bunlarında başında anket siteleri geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Anket doldurarak para kazanılır mı ? Elbette anket doldurma yöntemiyle çeşitli sitelerden ufak kazançlar alabilirsiniz. Bu kazançları biriktirip toplu bir biçimde çekebilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran siteler arasında güvenilir bir çok site bulunuyor.

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı ?

Sanal ortamda para kazandıran bir çok yöntem olsa da, güvenli olan yöntemler her zaman rağbet görür. Özellikle son yıllarda insanların ek gelir elde etmeyi başarabildiği çeşitli yöntemler var. Bunların başında anket doldurmak geliyor. Anket siteleri nasıl para ödüyor ? Anket sitelerinin Dünya’nın her yerinde bilgi toplamayı isteyen müşterileri bulunmaktadır.

Özellikle müşterilere bir ürün veya bir hizmet hakkında çeşitli sorular yöneltirler. Bazen sorular kişisel soruları bile içermektedir. Buna göre bir data oluştururlar. Sonra buradan aldıkları datalar doğrultusunda hizmetlerini faaliyete geçirirler. İşte bu esnada anket doldurma siteleri sayesinde para kazanma söz konusu oluyor. Anket doldurarak para kazanılır mı ?

anket doldurarak para kazanılır mı
anket doldurarak para kazanılır mı, anket doldurarak para kazandıran siteleri hangileri?

Anket doldurma yöntemiyle para kazanmanız mümkündür. Bazı siteler bunu ufak miktarda kazanç paylaşma yönüyle, anketi dolduranlara vermektedir. Hatta bazı siteler para yerine hediye bile verebiliyorlar. Böyle bir yöntemle günlük kısa vakitler içerisinde bir ek gelir yaratabilirsiniz. Fakat güvenilir anket siteleri üzerinden yapmalısınız. Çünkü piyasada anket sitelerinin bir çoğu güvenli değildir. Çoğunlukla bazı sitelerin ödeme yapmadığı ve vakit kaybına sebep oldukları bilinmektedir.

 • Kişisel bilgiler
 • Ürüne özel sorular
 • Deneyim içeren sorular
 • Hizmete yönelik sorular

Anket siteleri içerisinde en çok anket dolduranların karşılaştığı sorulardır. Özellikle soruların kendi içlerinde sürelerine göre ödemeleri bulunur. Her anketten alınacak olan para farklıdır. Çünkü bazıları uzun olurken, bazıları oldukça kısa anketlerdir. Bu nedenle paylaşım yapılan anket ücreti de değişiklik gösterir.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Sektörde yerli ve yabancı bir çok anket sitesinin faaliyet yürüttüğü görülmektedir. Özellikle bu anket siteleri içerisinde Türkiye’den olan anket sitelerine dikkat edin. Çünkü ülkemizde bulunan anket sitelerinin bir çoğu ödeme yapmıyor. Yurtdışı bağlantılı Türkçe hizmet veren onlarca anket sitesi bulunmaktadır. Hatta bir çoğu USD (Dolar ) bazında paylaşım yapmaktadır. Anket doldurarak para kazandıran siteler içerisinde onlar iyi ödeme yapıyorlar.

 • Toluna
 • LifePoints
 • İ-Say
 • Valued Opinions
 • Swagbucks
 • Branded Surveys
 • Survey Money
 • Online Darphane
 • Benderimki

Anket doldurarak para kazandıran siteler içerisinde özellikle bu siteler tercih ediliyorlar. Dediğimiz gibi yurtdışı uzantılı olanlar biraz daha yüksek ücretler ödemektedir. Çünkü bazıları dolar bazında kullanıcılarına ödeme yapıyorlar. Türk Lirası kazanılan yerlere göre daha kazançlı ve basit yöntemleri içermektedir.

[irp posts=”2928″ name=”Çeviri Yaparak Para Nasıl Kazanılır? İnternetten Çeviri ile Para Kazanma”]

Sizde deneyiminize göre burada yer alan sitelerden devamlı anket doldurma yoluna gidebilirsiniz. Anket doldurarak para kazanılır mı ? Sorusu için özellikle bu sitelerin sorularımıza cevap olduğu görülüyor. Yalnız anket doldurmayla büyük para kazanma umudunuz olmasın. Çünkü günlük harçlık denilebilecek miktarlarda kazanç getirmektedir. Fakat parayı biriktirmeyi becerebilirseniz, büyük miktarda bir para çekme fırsatınız olacaktır.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanılır ?

Türkiye’de ve Dünya’da ek gelir için anket dolduran bir çok birey bulunmaktadır. Aylık maaşlarının yanında bir gelir ihtiyacıyla bunu yapıyorlar. Anket doldurarak para kazanılır mı ? Yüksek miktarda olmasa da, iyi bir miktar kazanç sağlanabilir. Fakat vaktinizin bir bölümünü veya boş zamanınızı değerlendirmeniz gerekecektir.

Anket doldurarak ne kadar para kazanılır ? Çeşitli anket sitelerinin bir çoğunun kullanılmasıyla, günlük 50 ile 100 TL kadar bile kazanabilirsiniz. Bu ne kadar anket dolduracağınıza göre değişecektir. Bazı platformlarda bu rakamlar daha düşük olabilmektedir. Özellikle bu kazanç dilimine günlük varılmasını yalnız dolar bazında ödeme yapan site sunacaktır.

[irp posts=”1996″ name=”Acil Para Lazım, Nasıl Nakit Bulabilirim?”]

Çoğu kullanıcı günlük 15 ile 30 TL civarında bir kazanç almaktadır. Yaklaşık 1-2 saat kadar anket doldurma sayesinde bunu kazanırlar. Aslında vakit anlamında hiçte az vaktinizi almıyor. Fakat buna oranla ödenen ücret elbette harçlık civarındadır. Yine de bilgisayar başında zaman değerlendirme yöntemlerinde iyi bir seçenektir.

1’den fazla anket sitesi üzerinde daha fazla anketle buluşursunuz. Tek bir sitede bazen anket sayıları ve talepler düşebilir. Bu nedenle bir çok sitede üyelik açın ve hepsinde anketleri doldurmaya başlayın. Farklı sitelerden alacağınız ödemelerle de kazancınız yükselecektir. Anket doldurarak para kazanılır mı ? Konusu için elimizden geldiğince bilgiler aktardık. Önerdiğimiz siteler üzerinden anket doldurma faaliyetlerinizi yürütmeniz önerilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir