enpara-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir
enpara-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

Birçok işimizi halledebildiğimiz internet bankacılığı, her anlamda kolaylık. Bu sayede milyonlarca kişi, internet bankacılığı kullanmaktadır. İnternet bankacılığına yeni giriş yapacak kişiler ise Enpara internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusuna cevap aramaktadır. Aynı zamanda Enpara internet bankacılığı şifre alma gibi araştırma yapan kişiler, bu sayede doğru sonuca ulaşmaktadır.

enpara-internet-bankaciligi-sifre-alma

enpara-internet-bankaciligi-sifre-alma

Enpara İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– Enpara’nın resmi internet sitesine giriş yapın ve sağ üst köşede yer alan “İnternet Şube” yazısına tıklayın. Karşınıza internet bankacılığı hesabınıza girebileceğiniz ekran gelecektir. Burada herhangi bir bilgi girmeden “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayın.
– Banka, sizden birçok bilgi isteyecektir. Bu bilgiler doğrulamak için istenmektedir.
– T.C. Kimlik Numarası ve Enpara’da kayıtlı telefon numarasını girdikten sonra devam edebilirsiniz.
– Sonraki ekranda banka hesabınız ve kartınız ile ilgili bilgiler girmeniz istenecektir. Daha sonra telefonunuza gelen SMS kodu ile SMS onayı yapacaksınız.
– Son aşamada yeni internet şubesi şifrenizi belirleyecek ve bu şifre ile giriş yapabileceksiniz.

Enpara İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Tamamen dijital ilerleyen Enpara, ilk kayıt aşamasında bütün bilgileri iletmektedir. Bu noktada internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için internet bankacılığı şifresi de iletilmektedir. Daha sonra değiştirebileceğiniz şifreniz, SMS olarak iletilmektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda az önce belirttiğimiz adımları izleyebilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Vadeli ve vadesiz mevduat hesabı açılışı, birikim hesabı ve altın hesabı açılışı, ihtiyaç kredisi, kredi kartı başvurusu, fatura ve borç ödemeleri, komisyonsuz havale ve eft, vergi ve SGK ödemeleri, şans oyunu hesabına para yatırma, SWIFT transferi ve cebe havele, Enpara ile yapabileceğiniz işlemler arasında yer almaktadır. İnternet bankacılığı, tüm bu işlemlere olanak sağlamaktadır. Herhangi bir problem olması durumunda banka ile iletişim kurabilir ve sorunu hızlıca çözebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır sorusunun cevabı yazımızda!

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

Previous article

DenizBank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ekonomi