Enpara Sim Kart Bloke Kaldırma

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bankacılık uygulamaları arasında yer alan Enpara, özellikle havale göndermek ve havale almak noktasında başarılı bir uygulamadır. Yüksek güvenlikli önlemlerle karşımıza çıkan Enpara, aynı zamanda bankacılık hizmetlerine profesyonel bir bakış açısı da getirmektedir. Bu kapsamda Enpara bankacılık sisteminin güvenliğini sağlayan en önemli unsurların başında cep telefonuna gelen şifreler yer almaktadır. Zira Enpara ile işlem yapacağınız zaman ilk önce TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girersiniz. Devamında ise cep telefonunuza bir kod yani şifre girmek durumunda kalırsınız. Ancak Enpara bazı durumlarda sim karta bloke koyabilmektedir. Enpara sim bloke kaldırma işlemi de bu durumda devreye girmektedir.

Enpara Sim Kart Bloke Kaldırma Yolları

Elbette ki Finansbank’ın bünyesinde yer alan Enpara, müşteri odaklı bir hizmeti sunmak konusunda son derece iddialı bir konumda yer alıyor. Enpara müşterisi olduğunuzda bankaya bir cep telefonu numarasını tanıtırsınız. Artık enpara üzerinden bankacılık işlemi yapmaya başladığınızda Enpara’ya tanımladığınız cep telefonunuza da şifre gelmeye başlayacaktır. Enpara sitesine giriş yaptığınızda önce kimlik numarası ya da banka müşteri numarasını ardından da şifrenizi girersiniz. Devamında ise otomatik olarak daha önceden tanımlandığınız cep telefonuna şifre gelecektir. Bu şifreyi de doğru bir şekilde girdiğinizde artık, bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Enpara Sim Kart Bloke Kaldırma

Enpara için tanımladığınız telefon numarasına ait sim kartınızı bir şekilde cep telefonunuzdan çıkartıp başla bir telefona taktığınızda otomatik olarak sim kartınız bloke olacaktır. Yani artık Enpara uygulamasından cep telefon numaranıza doğrulama kodu gelmeyecektir. Böyle durumlarda ise artıl bankacılık işlemi yapabilmeniz de imkansız bir hale gelecektir. Böyle durumlarda enpara sim kart bloke kaldırma yolları akıllara gelmektedir. Öncelikli olarak sim kart bloke kaldırılması için enpara müşteri hizmetleri birimini arayabilirsiniz. Ya da doğrudan banka şubesine giderek de sim kar blokesinin kaldırılması talebinde bulunabilirsiniz.

Enpara Sim Kart Blokesi Kaldırma İşlemi

Enpara sisteminin doğrudan bir banka şubesinin bulunduğunu söyleyemeyiz. Bundan dolayı Enpara sim kart bloke kaldırma işlemi için Enpara müşteri hizmetleri birimini arayabilirsiniz. Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası olan; 0850 222 36 63 telefon numarasını aradığınızda sim kartınızın blokesini pratik bir şekilde kaldırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak esasında en mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Neden mi? Çünkü Enpara müşteri hizmetleri birimini aradığınızda sim kat blokesinin kaldırılmasını oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir