fibabanka-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir
fibabanka-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

Fiba Holding bünyesinde yer alan çeşitli kampanyalar ile birçok müşteriye sahip olan Fibabanka, zaman içerisinde teknolojiye ayak uydurmuş ve tüm bankalar tarafından sunulan internet bankacılığı hizmetini sunmaya başlamıştır. Durum böyle olunca Fibabanka internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusu sorulmakta ve Fibabanka internet bankacılığı şifre alma konsu araştırılmaya başlanmıştır.

Fibabanka İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– İlk olarak fibabanka.com.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
– Sağ üstte yer alan “İnternet Bankacılığı” butonuna basmalı ve gelen seçeneklerden birini seçmelisiniz. Hangi hesabınız için internet şubesi açmak istiyorsanız o hesabı seçin. Bireysel ya da Kurumsal hesap seçimi yapabilirsiniz.

fibabanka-internet-bankaciligi-sifre-alma

fibabanka-internet-bankaciligi-sifre-alma

– Daha sonra yeni bir sekme açılacak ve alt kısımda “Şife Al / Unuttum” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın.
– Yeni bir sekme açılacak ve şifre oluşturma yöntemi seçmeniz istenecektir. Müşteri numarası ya da kart numarası ile şifre oluşturabilirsiniz.
– Kart numarasını seçerseniz müşteri numarası dışında kredi kartı ya da banka kartı numaranız, kart şifreniz istenecektir. Bunlara ek olarak T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numarası girerek, işleme devam edebilirsiniz.
– Sonrasında belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS gönderilecek ve SMS’te yer alan şifreyi, ekrandaki alana girmeniz istenecek.
– Tüm bu adımlardan sonra internet şubesi için şifre oluşturabileceksiniz.
– Belirtilen kurallar çerçevesinde şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Yukarıda belirttiğimiz işlemler dışında banka şubesi ve telefon bankacılığı ile de internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Kredi ve banka kartı işlemleri, hesap hareketleri görüntüleme, havale ve eft gibi tüm para transferleri, hesap açma ve kapatma işlemleri, fatura borcu ödeme, şans oyunlarına para yatırma, sigorta ve bireysel emeklilik işlemleri ve nakit yönetimi gibi tüm işlemler, Fibabanka internet bankacılığı sayesinde yapılabilmektedir.

Bayilik Veren Firmalar 2020 listesi yazımızda.

Bayilik Veren Firmalar 2020

Previous article

İbraname Nedir, İbraname Örneği

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel