Press ESC to close

Frink 200 TL İndirim Kodu, Frink Kampanya Kodu 2024 (200 TL)

Kısa süre içerisinde kahve tutkunlarının en iyi arkadaşlarından biri haline gelen Frink uygulaması ile aylık ödeme yaparak sınırsız kahve tüketebiliyorsunuz. Tabii sınırsız diyoruz ama burada bazı küçük kısıtlamalar da yok değil. Öyle ki saatte bir kahv alma hakkınız bulunuyor ki insan olana çok bile 🙂 Evet şimdi Frink uygulaması nedir, nasıl kullanılır, nerelerde geçerli? Frink indirim kodu ile nasıl üye olunur? Güncel Frink kampanya kodları neler? bu ve benzeri soruların cevaplarını bu içerikte bulabileceksiniz.

FRİNK Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yerli girişimciler tarafından 2020 yılında kurulan Frink, özellikle son 1 senedir oldukça popüler bir uygulama haline geldi. Enflasyonun aşırı yükselmesi sonrası kahve fiyatlarının alıp başını gitmesi kahve tutkunlarının canını epey bir sıktı. İşte tam da bu noktada devreye giren Frink, 1 aylık sabit ödeme ile sınırsız kahve özgürlüğünü başlattı. Yani kısacası olay şu Frink bir kahve uygulaması. Frink’e aylık 595 TL ödeme yaparak her saat 1 kahve alma hakkı kazanıyorsunuz. Yani ayda onlarca hatta yüzlerce kahve içme fırsatı sunan bir uygulama. Her gün bir kahve de içseniz her gün 5 kahve de içseniz ödediğiniz tutar değişmiyor.

Frink’e Zam Geliyor !

11 Şubat itibariyle Frink üyeliğine zam geliyor. Aylık Frink üyeliğine 200 tl zam geliyor. Yani bunda böyle Frink aylık üyelik ücreti 795 TL’ye çıkıyor. Ayrıca Frink bir başka üyelik modelini de devreye almaya hazırlanıyor. Filtre kahvenin yanı sıra farklı kahve çeşitlerini de içeren bir paket geleceği tahmin ediliyor.

Frink ile Ücretsiz Kahve Nasıl Alınır?

Kahve Dünyası şubesi gördüğünüz hemen hemen her yerde Frink geçerli. Bunun yanı sıra son aylarda Coffy ile de anlaşma yapıldı ancak henüz her şubesinde geçmiyor. Yine farklı kahve dükkanlarını da Frink uygulaması içerisinde bulabilirsiniz. Özellikle büyükşehirlerde ikamet ediyorsanız oldukça farklı alternatifler sunulduğunu görebilirsiniz. Ancak daha küçük şehirlerde genellikle sadece Kahve Dünyası şubelerinde geçerli oluyor.

Uygulamayı indirerek 1 günlük ücretsiz kahve deneyimini yaşayabiliyorsunuz. Frink uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik oluştururken resminizi de çekip yüklemeniz isteniyor. Bunun istenme sebebi de sizin dışınızda bir başkasının uygulamayı kullanamayacak olması. Yani bu kişiye özel bir uygulama. Üye olduktan sonra kardeşime vereyim, abime vereyim arkadaşıma vereyim onlar da ücretsiz kahve alsın diyemezsiniz. Sadece siz her saat bir kahve alma özgürlüğüne sahip olursunuz.

Üyeliğiniz aktif etmeden önce bir günlük deneme üyeliğini başlatabilirsiniz. Bu sayede uygulamayı test ederek size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Yine size yakın Frink noktalarını da listeleyerek uygunluğunu test edebilirsiniz.  Eğer size uygun olduğuna karar verirseniz Frink indirim kodunu kullanarak abone olabilirsiniz.

Güncel FRİNK İndirim Kodu: 5UAY6A19

Kahve Dünyası’nda telefonunuzun ekranındaki karekodu okutarak hızlı bir şekilde kahve siparişinizi verebilirsiniz. Diğer anlaşmalı kahve dükkanlarında ise genellikle çalışanların telefonlarına kare kodu okutarak kahve siparişlerinizi veriyorsunuz. Bu arada şu an için sadece filtre kahve uygulaması olduğunu da belirtmeliyiz. Yani diğer kahve çeşitlerine Frink uygulamasının geçerli olmadığını bilmelisiniz. Sütlü filtre kahve, sütsüz filtre kahve, soğuk ve sıcak filtre kahve gibi seçenekler bulunuyor.

İndirimli Frink Üyesi Olun

Öğrenciyseniz veya remote çalışan biriyseniz Frink sizin için gerçekten güzel bir şans olabilir. Çünkü bir filtre kahve bilinen kahve zincirlerinde 50-90 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bunun yerine Frink üyesi olarak aylık 749 TL’ye dilediğiniz kadar kahve içme özgürlüğüne erişmek gerçekten büyük bir keyif oluyor. Hele bir de indirimli üyelik alabilirseniz tadından yenmiyor 🙂 Bazen bankaların anlaşmaları veya telefon operatörlerinin Frink ile anlaşması oluyor. Bu sayede indirimli Frink abonesi olabiliyorsunuz. Ayrıca sizinle paylaşacağımız kodlar ile üyelik oluşturduğunuzda da 200 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

5UAY6A19

Yukarıdaki Frink indirim kodu ile üyelik oluşturduğunuzda 200 TL net indirim kazanırsınız. Yan menüde kupon kodu kullan butonuna tıklayarak girdiğinizde 200 TL indirim kuponu hesabınıza tanımlanmış olur. Bu sayede 200 lira indirimli olarak Frink üyeliği satın alabilirsiniz. 2024 Ocak ayı için güncel kod olduğunu ve çalıştığını belirtebiliriz. Kampanya kodu değiştiğinde veya geçerliliğini yitirdiğinde farklı kodları da sayfamızda bulabilirsiniz.

Frink Nerelerde Geçerli?

İlk etapta Kahve Dünyası ile anlaşan uygulama bu zincirin hemen hemen tüm şubelerine geçiyor diyebiliriz. Yani hemen heen tüm Kahve Dünyası şubelerinde Frink üyeliğinizle filtre kahve alabilirsiniz. Bunun dışında 2024 ile beraber farklı kahve dükkanları da listeye eklenmeye başladı. Bazı Coffy şubeleri de sisteme dahil oldu. Yine bazı butik kahveciler de Frink sistemine üye oldu ve bazıları da üyelik aşamasında beklemedeler. Muhtemelen 2024 yılında çok daha fazla cafeyi Frink listesinde listeleyeceğiz. Size en yakın güncel Frink üye işyerlerine Frink Noktaları linkine tıklayarak erişebilirsiniz.

Bu yıl içrisinde Frink’e filtre kahve dışında bir seçenek gelip gelmeyeceği de merak konusu. En azından ben bir Americano seçeneğinin gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Umarım kahve seçenekleri de kahve dükkanı seçenekleri de artarak devam eder.

2024 Ocak Ayı İçin Geçerli FRİNK İndirim Kodu: 5UAY6A19

Kullanacağınız indirim kodu 11 Şubat 2024 tarihinden sonra 200 tl olarak indirim sağlayacaktır. Öncesinde uygulamanız halinde ise 150TL indirim uygulanacaktır.

Frink Uygulaması Ücretler ve Paket Değişiklikleri 11.02.2024

Kahve uygulaması Frink Basic paket üyeliğine zam yaptı. 595 lira olan aylık paket ücreti 749 liraya yükseldi. Ayrıca Frink, farklı kahve çeşitlerini içinde barındıran Plus paketini de duyurdu. Plus paket sayesinde kullanıcılar artık sadece filtre kahve değil, Latte, Americano, Cappucino gibi farklı seçenekleri de tatma fırsatı bulacak. Frink’in yeni fiyat bilgileri, plus paket hakkında merak edilen detayları Frink plus paket sayfasında anlattık.

Comments (2)

  • Sanemsays:

    Ocak 30, 2024 at 4:33 pm

    Teşekkürler kodu kullanarak 150 tl indirim sağladım. Frink güzel gerçekten ama kahve dünyası dışındakiler biraz sorunlu olabiliyor. Telefonuna okutuyor vs sanki bedava kahve veriyorlarmış gibi tavırlar olabiliyor bazı yerlerde. Ama kahve dünyasında kullanmak için cok güzel uygulama

  • Fatmasays:

    Ocak 31, 2024 at 9:21 am

    Teşekkürler paylaşım için bu arada biz de kendi kodumuzu paylaşabilir miyiz? Ve frink için ödeme yaparken cashback alabilecegimiz bi uygulama falan biliyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir