Press ESC to close

İş Bankası İnternet Şifresi Alma

Bildiğiniz gibi birçok banka, internet bankacılığı hizmet vermektedir. Hatta internet bankacılığı hizmeti vermeyen banka kalmamıştır diyebiliriz. Durum böyle olunca bu kolaylıktan yararlanmak isteyen insanlar, internet bankacılığı şifresi aramaktadırlar. Bu sebep ile İş Bankası internet şifresi alma ya da İş Bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır gibi konuları araştırmaktadırlar. Yazımız sayesinde hızlı ve detaylı bir şekilde internet bankacılığı şifresi alabileceksiniz.

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

İş Bankası İnternet Şifresi Alma

İlk olarak İş Bankası’nın resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra sağ üst köşede ‘Bireysel’ ve ‘Ticari’ butonlarını göreceksiniz, internet bankacılığı şifresi alacağınız hesap türü hangisiyse onu seçmeniz ve tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra yeni sekme açılacak ve sizden bazı bilgiler istenecektir. Burada bilgi girmeyin ‘Şifrem Yok / Unuttum’ yazısına tıklayın. Tekrar yeni bir sekme açılacak ve bilgiler girmeniz istenecektir, buradaki bilgileri eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir. İlk olarak Türkiye İş Bankası’na kayıtlı cep telefonu numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘Devam’ butonuna basın ve karşınıza gelen bilgileri doldurun. Burada güvenlik açısından bazı bilgiler istenecektir, bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra karşınıza mesaj doğrulama ekranı gelecektir, telefonunuza gelen kodu bu ekrana girin ve daha internet bankacılığı şifrenizi oluşturun. Bu sayede internet bankacılığı şifresi oluşturmuş olacaksınız. Şifrenizi hem internet bankacılığında hem de mobil bankacılıkta kullanabilirsiniz.

is-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma
is-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma

Bunlar ile uğraşmak istemiyorsanız, direkt olarak İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ve güvenlik amaçlı sorulan sorulara doğru cevap vererek internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz. Cep telefonu numaranız bankada kayıtlıysa direkt olarak tuşlamalı menüden hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi unutursanız, az önce anlattığımız şekilde internet bankacılığı şifrenizi de yenileyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir