multinet-kart-nedir
multinet-kart-nedir

Multinet, şirketler tarafından çalışanlara verilen para yüklü karttır. Multinet’in benzeri olan kartlardan birçok farkı bulunmaktadır, en büyük fark; Multinet sadece yemek alışverişinde değil, kıyafet ve benzeri birçok şeyin alışverişinde de kullanılmaktadır. Bu neden ile Multinet’e sadece yemek kartı demek, doğru olmaz. Multinet Kart nedir sorusunun cevabı, bu şekildedir.

Multinet Kart Nedir ?

Şirketler, belirlediği tarihlerde bu karta para yükler ve çalışanlar da yüklenen para ile yemek alışverişi yaparlar. Her şirketin belirlediği tutar ve ödeme günü farklılık göstermektedir. Ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılan kart, birçok avantajı ile karşımıza çıkmaktadır.

multinet-ozellikleri

multinet-ozellikleri

Multinet Kart Avantajları ve Özellikleri

– Temassız ödeme özelliği bulunan Multinet Kart, anlaşmalı tüm mağaza ve restoranlarda kullanılmaktadır.
– Multinet, MultiPay adı altında günlük olarak restoranlar paylaşmaktadır. Bu restoranlarda Multinet Kart ile harcama yaptığınız takdirde para kazanabilirsiniz.
– Multinet Kartı’nız yanınız değilse, mobil uygulamayı girebilir ve burada bulunan karekodu kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
– Multinet Kart’a istediğiniz her şeyi entegre edebilir ve neredeyse bir kredi kartı kullanabilirsiniz. Bu kartın sadece yemek için geçerli olmadığını belirtmiştik. Multinet Kart sayesinde konaklama, restoran, mağaza ve benzeri birçok noktada ödeme yapabilirsiniz.
– Kendine özel mobil uygulaması bulunan Multinet, bu uygulama sayesinde her işleminizi çevrimiçi olarak yapmanızı ve görmenizi sağlamaktadır.
– Kayıp ve çalıntı gibi durumlarda Multinet ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kart direkt olarak bloke edilecek ve yeni kart tarafınıza gönderilecektir.
– Multinet, diğer kartlarda olmayan bir özelliği daha barındırmaktadır. Bu karta şirketlerin para yatırabildiğini ve çalışanların kullanabildiğini söylemiştik. Bu özelliği aktif olarak kullanmaya devam ederken, istediğiniz zaman bireysel olarak para yükleyebilirsiniz. Bu durumda hem kampanyalardan yararlanabilir hem de para puan kazanmış olursunuz.

Murat Muratoğlu Kimdir? İşte Detaylar..

Previous article

Forexte Hırs Yapmak Doğru Mudur ?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ekonomi