Press ESC to close

QNB Finansbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

İnternet ve internet bankacılığına talep artmaya devam etmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran bu iki sisteme her yerden ulaşabilmekteyiz. QNB Finansbank internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusuna cevap verecek ve QNB Finansbank internet bankacılığı şifre alma hakkında tüm detayları ileteceğiz.

qnb-finansbank-internet-bankaciligi-sifre-alma
qnb-finansbank-internet-bankaciligi-sifre-alma

QNB Finansbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– qnbfinansbank.com adresine giriş yapmanız gerekmektedir.
– Daha sonra sağ üstte yer alan “Online İşlemler” butonunun alt kısmında “Finans Şifre Al” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın.
– Burada karşınıza 3 farklı seçenek çıkacak. Sizin yapacağınız işlem yeni şifre almak olacağı için ilk seçenek olan “Finans Şifre” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemi QNB Finansbank’ın mobil uygulamasından da yapabileceğinizi unutmayın.
– Finans Şifre’ye tıkladıktan sonra karşınıza yine 3 farklı seçenek gelecek. Kredi Kartı, Banka Kartı ve Hesap Numarası seçeneklerinden birini seçebilir ve işleme devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz yöntem ile ilgili bilgiler isteneceği için kartınızın yanınızda olması gerekmektedir.
– Kart seçeneklerinden birini seçtiğinizi varsayarak devam ediyoruz.
– Yeni açılan ekranda Kart Numarası, Kart Güvenlik Numarası, Kartın Son Kullanma Tarihi ve Cep Telefonu Numarası istenecektir. Daha sonra “İleri” butonuna basın.
– Son aşamada telefonunuza onay kodu gönderilecek ve SMS ile gelen bu kodu, ekrana girmeniz istenecektir. Daha sonra internet bankacılığı şifrenizi oluşturabileceksiniz.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Şifre alma işlemini QNB Finansbank’ın akıllı telefonlar için çıkardığı uygulamasından yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak da yapabilirsiniz. Fatura ve kredi kartı borç ödeme, hesap hareketleri, döviz işlemleri, eft ve havale işlemleri gibi birçok işlemi yapabileceğiniz internet bankacılığı, her yerden kullanıma açıktır ve 7/24 hizmet vermektedir. QNB Finansbank finansşifre alma işlemi, bu kadardır.

Cebe Havale Nedir, Nasıl Yapılır, Dikkat Edilmesi Gerekenler tüm detaylar yazımızda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir