Press ESC to close

Son 1 Yılda En Çok Düşen ve En Çok Yükselen Hisseler Güncel

Bu sayfada son 1 yılda en çok değer kazanan hisse senetlerini bulabileceksiniz. Ayrıca yatırımcısına en çok kaybettiren hisselerin listesine de buradan ulaşabilirsiniz. Son 1 yılda en çok yükselen ve düşen hisse senetleri ile ilgili ayrıntılı haberlere de bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

Son 1 Yılda En Çok Değer Kaybeden Şirketler

Son 1 yıl içerisinde yatırımcısına para kazandırmamış aksine en çok para kaybettiren hisseler arasında girmiş hisse senetlerini aşağıda listeledik. Bu tabloyu güncellemeye devam edeceğiz. Bu sayfayı yeniden ziyaret ederek güncel haline ulaşabilirsiniz. 31.01.2024 itibariyle son 1 yılda en çok para kaybettiren hisseler şu şekilde;

SembolSonAlışSatış%Gün Farkı%Yıl Farkı (365 gün)
AVHOL36,0436,0236,10,45-72,3
HEKTS12,0812,0712,08-0,66-62,06
QUAGR3,333,323,330-58,37
CANTE1,811,81,81-1,09-58,06
AKSUE12,1412,1112,142,36-56,74
GUBRF142,4142,3142,40,21-49,18
PENTA16,5616,5316,557,25-48,35
KGYO3029,9230-0,66-44,85
HUNER3,73,693,70-34,54
BIENY33,2233,233,220,06-29,62
VKFYO24,5824,5224,6-0,41-29,46
ISSEN12,112,0912,112,8-29,24
GESAN48,0848,0648,081,35-25,46
IMASM12,712,6812,71,2-25,25
CONSE5,355,345,350,38-24,11
SASA44,1644,1444,160,36-23,99
EGEPO19,719,6419,7-0,86-22,62
ATSYH43-0,19-22,17
YESIL4,114,14,11-1,2-20,96
GMTAS9,999,9810,04-0,6-20,53
CASA960,1-20
OYYAT42,2642,2642,30,19-19,12
BAGFS23,9823,9423,98-0,5-17,23
PEKGY9,499,499,97-16,97
KOZAL22,1822,1622,181-16,75
PAMEL117,7117,21181,47-16,35
GOODY19,919,8919,91-0,05-16,46
EGSER3,53,493,50,57-16,49
ANGEN11,6311,6211,630,61-15,54
HKTM15,5515,5115,556-15,18
KOPOL46,1846,1246,182,71-14,88
IZMDC6,246,246,25-0,95-15,1
DAPGM34,634,5834,6-1,93-14,27
TATGD25,8425,8225,86-0,23-13,17
IHAAS26,5426,5226,56-2,78-11,47
YYLGD11,8511,8411,850,42-11,26
PRZMA33,333,233,3-1,94-11,2
EUPWR95,0595,0595,10,85-8,61
KRSTL7,097,087,090,28-7,92
ULUUN26,9226,926,94-0,15-7,93
INGRM531,5531,5532,53,61-6,03
AYEN31,131,131,120,13-6,03
MRGYO5,355,345,352,49-5,29
EKSUN60,1560,160,2-1,07-5,05
DGGYO32,1431,6632,12,03-3,95
MZHLD7,657,657,66-0,78-3,77
HLGYO2,862,852,860-3,24
PRDGS6,366,356,36-0,31-3,2
MARTI3,443,443,45-0,58-3,1
A1CAP27,042727,04-1,02-2,52
ERCB121,9121,7121,91,5-1,69
KRGYO26,9226,8826,92-0,74-1,03
EBEBK45,1645,1445,161,9
KLSER52,1552,152,154,85
IZENR22,8622,8622,880,35
TARKM49549510
VRGYO18,118,0918,111,34
ASGYO12,9512,9412,95-0,38
MHRGY4,754,744,751,06
EKOS33,4433,4233,465,03
OFSYM39,2239,239,221,98
TATEN29,929,8829,92-0,66
MEKAG56,3556,3556,44,74
KZGYO20,5820,5620,580,49
ROYAL
LMKDC23,7423,7223,74-1,66
ODINE77,577,4577,51,57
FZLGY11,9311,9211,930,25
OBAMS35,7435,7235,74-0,33
LILAK26,1626,1426,160,93
PATEK72,1572,172,151,55
BORSK27,6827,6827,70,22
ALVES42,1242,1242,182,58
MOGAN12,1812,1712,181,08
ENTRA9,979,969,970,4
RGYAS123,8123,8123,9-2,13
KOTON21,4221,421,420,56
ALTNY7877,95781,17
KOCMT17,5817,5817,59-1,24
HRKET74,8574,8574,95,72
YIGIT31,331,2831,36,83
HOROZ46,7246,7246,740,86
SEGMN25,8625,8425,86-0,54
EFORC15,4315,4315,455,83
ARTMS48,3448,2448,344,77
ONRYT69,769,769,752,27
OZYSR26,6626,6226,72,62
ALKLC22,922,8822,924,28
BJKASTR
OMGIOF2
OMDBEF2
TPKGYF1
QTEMZ338,1338,9339,70,12
HATSN51,151,0551,153,23
BORLS34,734,6834,7-2,8
APYKFF21.750,001.575,00
GIPTA30,3630,3630,380,2
ATAKP50,250,1550,21,7
BEGYO3,153,143,15-0,63
ADGYO30,930,930,94-1,78
MARBL14,7714,7514,782,14
AVPGY42,2842,2842,3-0,75
CATES45,945,8845,91,24
GSDDE8,778,778,780,23
BYDNR27,4427,3627,462,16
APBDL24,5824,5824,60,7
DMRGD1413,9914,010,72
AGROT16,4716,479,95
OPX3060,1460,0260,12-0,17
APX3028,4528,4228,45-0,18
DOFER38,538,4638,482,01
REEDR34,3834,3834,45,27
SURGY48,0448,0448,080,04
TABGD190,6190,6190,7-0,21
BINHO408407,75408,252,51
ENERY185185185,1-2,63
SKYMD11,5911,5711,61,22
APYMDF23.042,00
APLIB41,6241,7141,86-1,47
MEGMT41,5441,5441,562,42
KBORU80,180,180,2-1,6
ALKA27,7427,727,740,290,22
MEDTR36,6436,6636,84-0,871,05
SOKE13,6513,6513,670,071,11
OSTIM6,026,026,04-0,660,84
DITAS16,1416,1116,141,511,2
AKFGY2,372,372,380,851,27
KLSYN5,495,485,491,292,62
ODAS8,538,538,540,352,65
DURDO13,6313,613,630,074,19
LRSHO3,123,12-9,834,18
AVOD3,353,343,354,36
NIBAS16,6216,6216,63-0,245,19
FLAP7,67,597,61,64,97
KONKA49,1249,0849,18-1,294,67
AVGYO7,587,567,580,534,99
ALCTL97,597,497,50,625,29
YATAS34,634,634,640,125,11
KONTR171,5171,5171,62,885,11
HURGZ4,234,224,23-1,45,75
KOZAA58,9558,9592,526,12
CWENE203,1203,1203,20,996,61
KMPUR55,855,7555,80,277,75
GRNYO9,289,289,29-0,968,03
EUREN14,5214,5114,530,418,85
KRPLS7,897,897,91,028,54
ULUSE191191191,57,679,08
ATLAS4,444,424,45-0,229,23
SISE50,250,1550,2-0,39,29
INFO10,021010,03-0,19,51
ALKIM33,7433,7633,840,39,55
KUYAS42,9242,942,980,7511,13
MERCN11,611,611,63-0,0910,97
MACKO91,190,791,1-2,3111,24
ALMAD7,087,067,081,2913,28
ASTOR92,6592,692,651,0913,47
ISDMR39,9439,939,94-0,6513,41
GSDHO43,99414,14
HDFGS1,791,781,79-1,114,41
KORDS96,059696,050,0514,62
SMRTG49,7849,7649,780,7314,94
PARSN113,9113,7113,80,5315,17
EGGUB39,2239,1639,220,9815,45
VKGYO2,092,082,09-0,4815,42
PRKAB36,0436,0436,06-0,1115,59
ARASE58,0558,0558,151,3115,86
DMSAS6,326,316,321,6117,29
PSGYO5,545,535,541,0917,15
CEMTS11,2711,2611,272,2717,9
KRDMB22,8822,8222,88-0,1717,85
ARCLK169,4169,4169,518,2
ALFAS66,866,7566,80,0718,47
DAGI8,148,118,14-0,9718,49
PENGD7,557,557,56-0,418,9
FORTE53,6553,653,652,8819,16
SELVA13,8613,8613,895,819,59
POLHO13,1913,1813,20,0820
BARMA17,9917,97180,1719,93
TEZOL18,2118,2218,25-1,0320,92
CUSAN22,6822,6822,741,821,22
IDGYO5,975,925,97-0,8321,59
RTALB11,4711,4611,490,1721,25
NTGAZ15,9415,9215,941,1421,89
SILVR18,4518,3818,460,8221,94
BIGCH32,0632,0432,28-1,5422,07
YUNSA79,479,3579,50,2522,45
BLCYT17,5917,5117,59-0,5123,35
BUCIM8,238,228,23-0,623
DOKTA32,132,132,14-0,1923,61
SEKFK10,410,3710,440,2923,7
KZBGY23,823,823,820,6824,28
KARYE30,2830,2230,280,8724,51
KRDMA25,7825,7225,78-0,3124,8
IPEKE40,5840,5640,582,2724,94
BIZIM35,3235,2635,32-0,2325,35
HEDEF24,724,6824,72-0,9625,44
AKSEN42,7242,7242,74-0,1925,46
EPLAS7,197,177,2-0,1425,46
IHLAS1,281,271,280,7925,49
FRIGO7,977,957,970,1325,51
SANEL23,3823,3823,42-1,7625,43
USDTR3.089,003.084,003.088,000,4225,69
PNLSN61,5561,4561,61,3225,95
TSPOR2,052,052,06-0,4925,48
TUKAS7,147,147,15-0,9726
SELEC494949,06-0,5326,47
ESEN22,0422,0222,04-0,4527,55
BURCE220219,5220,91,227,68
BOBET27,9827,9828,02-0,2928,18
BIOEN20,1420,1220,140,328,28
INVES334,25334,25334,50,0728,31
KNFRT10,4610,4310,46-0,5728,82
EUHOL2,672,652,66-0,7428,99
NUGYO8,638,638,651,1728,81
EKGYO10,9110,9110,920,0929,11
SNICA7,857,847,854,5329,7
RPAVSF15.988,0029,45
IHLGM1,561,551,561,330
RUBNS28,1428,0828,14-1,6130,28
ADESE2,112,12,11-0,4730,25
KRDMD31,6831,6631,68-0,0630,83
ECILC52,252,252,25-0,4831,03
TOASO315,75315,5315,75-2,0931,47
DARDL6,096,086,090,3331,53
VESTL78,0578,0578,10,4531,62
NATEN48,2448,2448,280,3331,88
MNDTR7,517,57,512,3232,08
APYKSF21.521,500,3632,3
BJKAS6,856,846,85-3,7932,57
IHGZT1,461,461,470,6931,53
OZGYO5,615,65,61-0,8832,62
DGNMO10,5610,5510,561,2532,83
ALARK106,1106106,1-1,5833,17
EYGYO10,8610,8510,86-0,1833,37
SUNTK19,8719,8219,871,1233,99
ENKAI40,340,2840,3-0,7434,19
COSMO118,4118,3118,5-1,6634,47
INDES8,258,248,250,3634,93
KRTEK29,3829,2829,381,5935,27
MNDRS11,8811,8711,880,1735,62
KUVVA5236,84
APYVCF25.500,005.000,0037,5
ALBTSF12.662,002.396,0037,5
PRKME25,325,3225,360,2437,57
DAGHL16,716,6416,72-0,7737,9
SARKY38,0638,0438,10,5337,9
FROTO1.082,001.082,001.083,00-2,0838,24
DZGYO4,624,614,6238,32
SANKO24,424,3824,420,1638,56
KAYSE27,427,427,420,4438,39
GLRYH12,7412,7412,764,638,48
TERA35,1435,1435,240,5739,56
KLMSN28,9228,7428,920,3539,98
ZRE20125,3125,25125,60,2840,06
VERTU47,064747,061,2540,4
GLYHO14,4314,4214,44-0,1440,2
RPFGYF140,59
MOBTL5,435,415,434,0241,41
AFYON12,9212,9212,93-0,7740,48
BMSCH23,3823,3223,38-1,640,76
RNPOL28,3628,328,381,4341,66
KRVGD25,625,5425,6-1,0141,28
ASUZU89,9589,95900,9541,61
AGYO7,817,817,830,5141,74
BEYAZ22,0822,0622,12-0,1842,31
ERBOS205,8205,8206,70,1942,78
LOGO102,1102,1102,22,6643,12
GEREL35,8435,835,84-0,3343,36
VANGD17,4617,4617,510,3443,35
EREGL55,0555,0555,10,6442,88
ZEDUR10,0710,0410,0743,77
ISGYO17,1717,1517,18-0,4643,92
HALKB18,9318,9318,94-0,8944,28
THYAO310,75310,753111,5544,4
VAKFN3,173,163,171,2844,9
PETKM23,123,0823,120,8745,01
FORMT3,233,223,23-0,6245,49
PNSUT87,5587,5587,651,1644,95
KAREL16,1116,0916,120,0645,85
PETUN85,185,0585,10,1246,31
ZGOLD251,2251,2251,6-0,6746,22
OTTO2903,5746,46
SKTAS5,515,515,5346,54
TKFEN58,2558,258,250,4345,55
ADAAAC64,5564,4265,38-1,3846,87
TPYGIF246,87
Z30KE104,4104,4104,80,2947,5
OYAKC72,172,0572,151,1947,81
EUYO12,5812,5412,58-0,5548,3
TEKTU4,514,54,51-1,5348,36
PCILT16,9116,916,94-0,5948,84
KTSKR70,270,170,40,2948,5
AUODKF149,32
ALONEF149,44
SRVGY321,75322,253230,3150
YGGYO50,2550,150,25-4,9250,3
TKNSA34,934,8834,920,0650,17
CELHA28,4628,469,9750,62
DOHOL16,4116,416,412,550,73
DEVA77,0576,9577,05-2,2851,53
ELITE28,0828,0628,121,0851,8
BAKAB39,5639,5439,60,352,3
KARTN111,2111111,21,5552,33
OZKGY10,9810,9710,99-1,9652,08
METRO2,852,842,85-0,3552,41
GLDTR213,15213213,15-0,0752,58
QPERPF16.007,005.990,0052,91
Z30EA139,35139,5139,9552,93
HATEK13,1513,1413,15-0,9853,8
ZPBDL164,15163,65164,151,0253,84
ZOREN5,555,555,561,2854,17
ISBIR120-0,9954,44
ORCAY11,6611,6611,672,1955,25
ALGYO47,5447,4847,52-0,5455,34
FADE17,4517,4517,480,6354,97
ICUGS13,3113,2713,35,0556,59
AHGAZ13,9213,9113,92-0,556,93
UNLU15,8215,8115,831,0256,79
ECZYT223,1223223,1-0,8457,31
SEKUR11,1111,0811,110,3657,24
BRYAT2.194,002.193,002.195,00-2,1457,47
MAKTK7,527,517,530,457,32
KARSN16,6716,6616,678,3258,01
GEDZA24,2624,1824,260,7560,13
Z30KP151,4151,8152,250,460,76
DOCO5.722,505.710,005.735,00-1,7261,96
IHEVA3,283,273,28-3,2460,66
AKCNS147,2147,1147,2-1,3461,85
DOAS260259,75260-1,3362,75
GENIL70,270,170,21,2362,57
BRSAN434,25434434,25-0,8662,88
MAGEN26,1226,126,122,3563,35
IZINV52,9552,752,92,1263,53
VESBE21,2421,2421,260,2863,68
BVSAN100,8100,5100,87,6964,3
AZTEK55,5555,555,6-1,2464,9
ACSEL137,7137,7138,1-1,2265,37
BERA20,220,1820,21,5165,44
ZRGYO7,87,87,81-0,7665,06
HTTBT71,2571,271,352,5965,7
KATMR2,722,712,72-3,265,85
GMSTR204,5204,5204,550,2565,92
ETILR23,2623,2423,281,9366,02
GWIND33,023333,023,4566,55
VKING57,9557,959,9666,05
MPATAF167,42
BRKO9,255,2368,18
TLMAN105,5105,6105,81,1568,26
AYGAZ172,8172,7173-0,2368,27
SEGYO4,254,244,250,4768,65
ULAS25,125,125,32-2,5669,25
ZELOT112,7112,7112,850,4570,09
KLGYO5,085,075,080,7970,47
DGATE34,8434,5634,781,0470,95
ATAGY11,811,7911,831,1171,01
CIMSA34,4634,4634,4871,16
PGSUS241,5241,4241,53,9672,92
GLCVY44,2244,244,36-1,5672,24
PLTUR20,8820,8820,940,6872,91
ISGSY26,2626,1626,28-0,7673,22
DESPC40,2240,0440,221,8274,41
SOKM63,5563,5563,61,5273,6
BRLSM18,3718,3618,382,3474,45
INVEO41,7441,7441,84-0,6274,5
ICBCT1514,9915,012,0475,85
CRFSA113,1113,1113,2-3,1776,44
GOZDE27,127,0827,123,0476,43
MANAS14,8814,8814,94,6477,14
ZPX30154,1154154,25-0,177,66
GSRAY8,318,38,31-2,8178,15
MEGAP7,427,427,44-1,9877,51
MTRYO8,588,598,65-2,577,92
ONCSM169,2169,3169,63,2378,27
GENTS8,928,918,920,2279,12
KUTPO93,993,793,9-0,1179,2
AIZAAC121,4121,23121,4479,48
SKBNK4,094,084,090,2580,13
NUHCM250,75250,75251-0,481,08
GOKNR27,8827,8627,880,2281,27
SNKRN4182,71
BURVA122,5122,7122,90,8283,25
MSGYO13,0112,9813,01-0,7683,2
ENJSA64,464,3564,4-1,1584,08
GEDIK15,2315,2215,23-0,2684,07
EGPRO201,5201,5201,9-0,483,95
AKSA135,8135,8135,92,885,23
MERKO11,2811,2511,29-0,0985,83
YKSLN20,520,3820,50,7986,95
ETYAT12,6412,6412,7-1,3386,46
MEPET10,7810,7310,78-0,5588,46
ALBRK5,825,815,823,0187,74
LUKSK110,6110,3110,62,4187,78
ISYAT9,239,219,230,2287,98
KLKIM28,1228,1228,14-2,787,96
KIMMR10,4510,4410,460,4887,95
JANTS27,7227,727,72-0,6588,1
SEYKM9,569,559,562,5889,07
OZSUB3231,9632,06-2,8589,5
BRISA112,8112,8112,9-4,2489,1
KRONT22,1422,122,140,6490,18
CEOEM23,5623,4623,560,692,64
PAGYO53,753,6553,7-0,8392
TRCAS28,428,3828,422,5391,63
BRKVY56,7556,6556,81,2592,37
BNTAS11,4611,4411,451,1593,25
SUWEN30,3630,3230,38-0,9892,87
SONME92,692,793-1,0793,82
AKGRT7,317,37,311,3994,93
TTRAK850850850,5-2,9795,87
AKFYE25,1625,1425,16-1,898,27
KERVT19,0719,0619,094,7898,44
DNISI14,614,5914,63-0,4899,73
SAYAS67,1567,0567,10,22100,57
INTEM246,9246,9247,40,37100,73
TMSN129,2129,1129,20,62101,56
YYAPI5,565,555,56-2,46102,18
CEMAS3,743,733,740,27103,26
YAYLA15,0215,0115,02-0,07103,25
OSMEN235,4235,5236,20,34102,83
TSGYO12,5712,5712,580,32103,4
ESCOM58,458,258,35-0,6103,48
OYLUM10,1510,1410,151,4103,82
EDATA16,4816,4716,493104,72
TDGYO10,9310,9210,930,64104,3
VERUS298,25298298,25-0,67104,76
KONYA7.890,007.885,007.895,00-0,5106,06
CRDFA8,098,098,1-1,22105,85
AYES46,5-2,11106,67
FMIZP326,75326,25326,75-0,53107,86
BFREN862861,5862-2,76107,41
MTRKS53,453,3553,454,71107,31
AYDEM33,933,8633,91,44107,47
DYOBY52,35252,31,36107,87
PSDTC92,592,592,9108,71
ATEKS188187,41886,82109,7
YEOTK186,1186,1186,30,87110,28
BOSSA16,5716,5516,572,86110,55
TUPRS171,3171,3171,4-0,23110,14
GZNMI32,6432,6432,66-0,12110,17
ISFIN15,9915,9916,012,96111,51
ISKPL12,8812,8512,883,04111,49
EMKEL12,3812,3712,430,81112,29
TNZTP57,6557,6557,71,14111,79
ZPT1085,0684,6485,13,03112,07
DESA28,2228,1428,22-1,33112,82
SNGYO5,935,925,930,85112,54
ALCAR1.243,001.242,001.244,00-0,16113,1
ZSR2541,541,4641,53-0,24114,47
ZTM15154,55154,7155,2-0,83115,91
ENSRI18,1218,1118,184,44116,23
KCHOL227,6227,5227,60,18116,24
VAKBN22,6822,6822,7-1,9117,66
LIDER82,282,182,2-1,14118,06
KLRHO33,5633,5433,6-0,77119,2
TUCLK11,9311,9311,94-0,42118,9
ASELS64,6564,664,652,13119,38
DERHL8,158,158,17-0,49119,64
BMSTL47,847,7647,8-0,42121,3
BRMEN5,284,14121,85
DOGUB31,5431,5231,58-0,76121,96
ADEL544,5544544,52,35122,56
PKENT275,75275,75276,751,01122,2
EGEEN12.662,5012.652,5012.670,00-0,84123,26
YONGA75,251,35125,09
SAHOL101,8101,8101,9-0,88125,17
SDTTR286,5286,59,98126,5
ALDUKF17.400,00127,55
DENGE5,125,125,13-2,66128,57
ARSAN18,7318,6818,731,35130,1
OBASE39,0238,9639,080,05129,53
PASEU73,473,3573,40,62130,38
NETAS67,6567,6567,90,74131,68
HUBVC12,1912,1912,23,31132,63
GLBMD37,8637,8437,940,16131,7
MAKIM34,6434,6234,720,23132,38
MGROS555555555,5134,44
TTKOM51,751,6551,72,38135,43
BRKSN35,2235,2235,28-0,73137,34
LIDFA8,18,098,1-1,58138,94
MAALT1.048,001.044,001.049,000,77139,05
BASGZ31,831,7431,8-0,31140,33
ORGE66,2566,266,252,63142,67
VAKKO134,4134,1134,42,75143,22
RODRG125125125,8-3,55145,1
ARZUM55,7555,655,75-1,06146,2
ISMEN39,2839,2439,281,03146,75
ULUFA14,8614,8614,87-1,13148,37
TSKB12,3812,3812,40,49149,6
OYAYO37,2837,2837,420,11149,36
KAPLM250248249,8-0,79150,75
TUREX686868,1-1,66151,29
KLNMA15,150,6152,36
NTHOL37,737,6837,7-0,53153,02
BASCM12,19-0,89152,9
BALAT381,01153,33
TURGG640641,56460,31152,86
TAVHL271271271,254,63156,14
CVKMD443,75443,75444,250,34156,5
OZRDN50,450,3550,4-5,79157,8
VBTYZ28,6828,6628,680,63158,22
YKBNK32,1432,1432,16-2,78158,76
ANELE15,6915,6615,691,88159,77
TMPOL84,383,784,30,96161,96
GARFA21,421,421,44-1,2163,55
KTLEV48,9848,98491,79163,97
ARENA49,0649,0649,120,12166,78
ERSU18,6218,6118,680,65171,43
FENER175,1175,1175,2-2,34170,22
KERVN2,26-1,31172,29
RALYH235,5234,7235,5-0,63172,57
AVTUR13,3913,3813,390,68173,27
KCAER51,451,451,452,29173,3
AKENR13,7213,7113,734,65173,85
OTKAR616,5616,5617-0,88174,15
DERIM37,6237,4637,620,59174
TRILC28,5428,5428,560,35176,55
PINSU24,324,2824,3-1,46179,31
TRGYO52,7552,752,80,76179,1
TCELL109,8109,8109,91,01180,05
SKYLP105,4105,4105,90,38179,72
RYSAS61,661,5561,610181,26
TGSAS64,1564,1564,350,23183,1
UZERB725-2,95184,31
GRTRK63,8563,7563,85184,4
YBTAS159.600,001,92185
TBORG96,8-1,73192,45
EUKYO22,3622,3422,36-4,12193,92
ZPLIB175,85175,85176,15-1,26195,15
ISCTR16,2916,2816,29-0,31200,39
EDIP25,0224,9625,04-1,11200,36
AKMGY246,9246,9247-0,32200,43
UMPAS10,89-1,45206,76
AGESA108,7108,7109-0,28210,07
MAVI128,6128,5128,61,26210,69
AKSGY19,6619,6619,7-0,46211,44
BIMAS561,5561561,50,54212,95
SAMAT47,847,847,84-6,37212,42
CCOLA827,5827827,5-1,02213,16
POLTK9.957,509.957,5010214,54
SAFKR50,250,250,33,98220,77
GOLTS520520520,5-2,26232,17
DIRIT24-7,83238,5
IEYHO5,785,785,79-0,69240
SMART35,7835,7835,823,71240,76
AKBNK66,366,366,35-2,07241,48
IZFAS46,1446,0646,140,52243,05
AGHOL412,5412,25412,5-0,12250,79
BTCIM167,1167167,1-0,54256,44
MRSHL1.940,001.934,001.940,00258,46
ORMA2471,23258,49
AYCES655653,56550,85259,69
PKART95,695,695,98,08259,13
PEHOL28,0628,0428,060,14263,94
SANFM63,963,8564,1-9,55264,06
ESCAR367,25367367,25-2,59267,78
SUMAS372,75-0,47268,33
TPYTIF2272,9
RYGYO55,0555,0555,14,06275,77
YAPRK463,75463,25463,75-1,64280,12
LKMNH89,489,3589,45-8,26280,44
USAK14,5914,599,95281,94
EKIZ67,95-10284,12
AEFES271,75271,5271,75-1,63290,56
CLEBI2.444,002.445,002.447,002291,15
GARAN124,6124,5124,60,65295,28
BANVT333,5333,25333,5-2,7300,84
AKYHO9,199,189,19308,44
MPARK332332,25332,5-1,48317,87
METUR13,9613,9313,96-0,85320,33
ARDYZ38,9638,9639,022,58339,77
KFEIN108,7108,6108,91,02344,81
FONET17,6317,639,98352,7
SNPAM79,5-0,06367,65
YGYO9,139,119,13-0,44373,06
ULKER173,7173,6173,70,93383,31
DOBUR228227,9229-8,76386,56
KENT940-1,57400
MMCAS26,989,94400,56
SODSN168,94,26401,19
CMBTN2.965,002.960,002.965,000,59411,21
BAYRK26,5826,5626,58-4,73417,12
MERIT279,75279,752801,54441,88
SELGD49,649,6449,66-0,48463
QNBFB301,25-3,45469,47
IHYAY5,845,825,841,92478,22
CMENT3852,67493,22
MIATK57,055757,051,42496,66
EMNIS300-2,6516,02
TURSG71,771,6571,73,24521,75
GRSEL137,5137,3137,5-1,36527,92
ATATP136,9136,7136,9-2,21545,15
ISKUR580
ANHYT130,7130,6130,92,75596,05
ANSGR110,4110,3110,43,86605,88
BJKASR23,3423,3223,34-4,34629,38
UFUK541541547-2,35636,05
MIPAZ105,7105,6105,91,63689,99
QNBFL118,20,08794,54
PAPIL158157,81581,22796,24
BSOKE35,3435,3235,360,68847,45
MARKA105,5105,2105,57,651.040,54
LINK651651651,51.084,71
RAYSG393,75393,75394,751,221.098,27
ISBTR780.000,00-0,131.429,61
ISATR1.664,66
KSTUR6.572,50-4,371.780,48
TETMT12.580,0012.590,0012.652,50-3,844.177,46

Son 1 yılda en çok değer kaybeden hisse senetleri bu şekildeydi. Bakıldığı vakit çok fazla düşen hisse yok. Çünkü son 1 yılda borsa ciddi bir prim yaptı ve hisse senetleri de oldukça fazla yükseldi. Buna karşın tablodan da anlaşılacağı üzere hala bazı hisse senetlerinin son 1 yıllık getirisi negatif olmaya devam etti.

Eğer daha kısa vadeli olarak en çok düşen hisseler listesine bakmak isterseniz son 1 yılda en çok düşen hisseler sayfasına göz atabilirsiniz. Listeyi kaydırarak son 1 ılın en çok kazandıran hisselerini de görüntüleyebilirsiniz.

Liste güncellenmeye devam edecektir. 9 Temmuz 2024 tarihli güncel listedir. Önümüzdeki haftalarda güncel tutulmaya devam edecektir.

Comments (2)

  • Selami Atansays:

    Ocak 18, 2024 at 12:06 pm

    Yılın en çok düşeni imasm ile cante oldu. İkisi de patronu mimli isimler. Elbette yuarı hareket yapacaklardır ama ne zaman keyifleri yerine gelir bilinmez. Belki de aylarca bekletecekler zaten aylardır süründürmeye devam ediyorlar.

  • Metinsays:

    Ocak 26, 2024 at 1:00 pm

    en çok düşen hiss3 hiç değişmiyor haftalardır en çok düşen hisse senedi imasm bu nasil toparlayacak anlamadim. patronu adnan colak cates te hareket cekiyor diye soyleyenler var twitterda ne kadar doğru bilinmez tabi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir