tanzim satış noktası
tanzim satış noktaları nerede, tanzim satış noktaları saat kaça kadar açık

Son dönemlerde Türkiye’de enflasyonun yüksek olması nedeniyle meyve ve sebze satışlarında çok yüksek fiyatlarla karşılaşılmaya başlandı. Bu duruma karşı olarak devlet tarafından yapılan düzenlemelerle Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok kentinde tanzim satış noktaları açıldı. İstanbul ve Ankara’da faaliyet gerçekleştirecek olan tanzim satış noktaları, gün içerisinde belirli saatler arasında hizmet verecek.

Gaziosmanpaşa’da faaliyet göstermeye başlayan tanzim satış noktası her gün itibari ile sabahları satışa başlamak ile birlikte akşamları saat 18.00’a kadar açık olacak. Haftanın 7 günü hizmet verecek olan tanzim satış noktaları gün boyunca neredeyse 8 saat boyunca hizmet vermekle birlikte taze meyve ve sebze satın alabilmek için vatandaşların ulaşabileceği noktalarda bulunacak.

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

İstanbul’da Tanzim Satış Noktaları

İstanbul genelinde düzenlenecek tanzim satış noktaları kentin 50 farklı noktasında yer alacak. Büyük çadırlar sayesinde vatandaşların ürünlere ulaşması için satış noktaları oluşturulacak ve ürünler tarladan alınan fiyatlar ile birlikte vatandaşlara sunulacak. 34 farklı ilçede kurulacak olan tanzim satış noktalarında vatandaşlar için kese kağıtları ve bez torbalar ücretsiz dağıtılacak. Tanzim satış noktalarında yerel yönetimler ve gıda daire başkanlıkları aktif olarak denetimlerini gerçekleştirecek.

Bu kapsamda İstanbul’da yer alan 34 ilçe arasında Kağıthane, Mecidiyeköy, Avcılar, Kadıköy, Bakırköy, Sultanbeyli, Bağcılar, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Beşiktaş, Şirinevler, Kartal, Pendik, Tuzla, Sancaktepe, Ataşehir, Beykoz, Ümraniye, Zeytinburnu ve Bayrampaşa gibi birçok farklı ilçe yer alıyor.

Ayrıca Ankara’da gerçekleştirilen düzenleme ile birlikte de hazırlanan tanzim satış noktaları arasında özellikle Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı, Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı ve Ulus metro çıkışı gibi önemli noktalar yer alıyor. Bu noktalar dışında yine Ankara’da Kurtuluş Parkı, Siteler İtfaiye Meydanı, Kuyubaşı metro çıkışı, Keçiören Belediyesi, Mamak Şafaktepe Parkı, Mamak Bostancık Caddesi, Gölbaşı Belediyesi karşısı ve Etimesgut Belediyesi karşısı gibi önemli noktalarda da tanzim satış noktaları bulunacak.

Ankara Altın Fiyatları

Previous article

LordFx Firma İncelemesi, Lisanslı mı ? Güvenilir mi ? Güncel Yorumlar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Genel