teb-internet-bankaciligi-sifre-alma
teb-internet-bankaciligi-sifre-alma

TEB internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusu, fazlasıyla sorulmaktadır. Günümüzde her şeyin internet aracılığıyla yapıldığı göz önünde bulundurulursa, bankacılık hizmetlerinin de internet ile yapılabilmesi büyük bir nimettir. TEB internet bankacılığı şifre alma konusuna değinecek ve detayları ileteceğiz.

teb-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

teb-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

TEB İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– İlk olarak teb.com.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra sağ üst köşede yer alan “Parola Al / Unuttum” yazısına tıklayın.
– Bahsettiğimiz yazıya tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere çıkacaktır. Burada gerekli bilgileri doldurmanız ve doğrulama yapmanız gerekmektedir.
– Banka ya da kredi kartı numaranızı, kart CVV kodunu ve kartınızın şifresini girmeniz istenecektir. Bu bilgilerden sonra kullandığınız ve bankada kayıtlı olan telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı numarası kullanabilirsiniz.
– Son aşamada güvenlik kodunu girmeniz ve “DEVAM” butonuna basmanız gerekmektedir.
– Bu adımlardan sonra SMS ile doğrulama adımına geçiş yapacaksınız. Belirttiğiniz telefon numarasına mesaj gelecek ve mesajda yer alan kodu, ekrandaki boş alana girmeniz istenecektir. Kodu doğru şekilde girdikten sonra SMS doğrulama adımı başarıyla sonlanacaktır.
– Son aşamada istediğiniz şifreyi belirleyebilir ve kaydedebilirsiniz.
– Belirlediğiniz şifre ile hem bilgisayardan hem de akıllı telefondan internet şubesine erişim sağlayabilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Aldığınız şifre birçok işlem yapabilirsiniz. Belirttiğimiz adımlar ile şifre alabileceğiniz gibi telefon bankacılığı sayesinde de internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

TEB internet bankacılığı sayesinde konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi alabilirsiniz. Bunlar dışında eft ve havale, borç ödeme, fatura ödeme, döviz yatırımı, banka ve kredi kartı işlemleri gibi tüm işlemleri, internet bankacılığı sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı hem bireysel hem de kurumsal hesabınız için kullanabileceğinizi unutmayın.

SGK İş Yeri Tescil Evrakları yazımızda.

SGK İş Yeri Tescil Evrakları

Previous article

Yatırımcı Dostu Aracı, Lord Fx Nedir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ekonomi