Press ESC to close

Yapı ve Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Türkiye’nin dijital bankası adı altında hizmet veren Yapı ve Kredi Bankası, bu anlamda sözünü tutmakta ve dijital olarak neredeyse tüm hizmetleri sunmaktadır. Her işlemin oldukça hızlı ve kolay olması, birçok kişiyi internet bankacılığı kullanmaya itmektedir. Bu durumda birçok müşteri, Yapı Kredi internet bankacılığı şifresi alma ve Yapı ve Kredi Bankası internet bankacılığı şifresi alma konularını araştırmaktadır. Yazımız sayesinde KOÇ Grubu’na ait olan bu bankadan nasıl internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz anlatacağız.

Yapı ve Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternet bankacılığı şifresini internet aracılığı ile alabildiğiniz gibi, Yapı ve Kredi Bankası müşteri hizmetleri ile iletişim kurarakta alabilirsiniz. Bankayı aradığınızda bu talebinizi belirtmeniz gerekecektir, daha sonra güvenlik amaçlı bazı sorular sorulacak ve doğru cevaplar vermenız beklenecektir. Soruları doğru cevapladığınız takdirde internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz.

yapı-kredi-internet-bankacılığı-şifre-alma
yapı-kredi-internet-bankacılığı-şifre-alma

Bu yöntemin dışında direkt olarak Yapı ve Kredi Bankası’nın internet sitesini kullanarak ya da mobil uygulamasını indirerek, internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz. Her iki adımda da ilk olarak hesap türünü seçmeniz gerekecektir, burada bireysel ya da kurumsal hesap türlerinden birini seçmeniz doğru olacaktır. Siteye giriş yaptığınızda sağ üst köşede ‘İnternet Şubesi’ butonunu göreceksiniz, bu butona tıklayın ve ‘Şifre Al / Şifremi Unuttum’ butonuna tıklayın. Karşınıza gelecek yeni sekmede internet bankacılığı şifresi alabileceksiniz. İlk olarak Yapı ve Kredi Bankası’na kayıtlı T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘Devam’ butonuna basın ve telefonunuza gelen kodu siteye girin. Bu adımdan sonra bazı bilgilerin doğrulanması istenecektir. Daha sonra son adıma geçmiş olacaksınız ve internet bankacılığı şifresi belirleyebileceksiniz. Bu şifre ile mobil bankacılık hizmetin de yararlanabilir ve tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İtalya’da Asgari Ücret Ne Kadar adlı yazımızdan İtalya’da Yaşam ve Asgari Ücret hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir