ziraat-bankasi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir
ziraat-bankasi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

Günümüzde birçok işlem, internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Hem hızlı hem de pratik olduğu için  kullanılan Ziraat Bankası internet şubesi, müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. İnternet kullanımı ve süreci, yeni yeni geliştiği için birçok kişi de bu konuyu araştırmaktadır. Durum böyle olunca Ziraat Bankası internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusu sorulmakta ve cevabı aranmaktadır. Bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Gelin, hep beraber bakalım.

ziraat-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma

ziraat-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– İlk olarak https://bireysel.ziraatbank.com.tr/ adresine giriş yapın ve ekranın alt kısmında yer alan “Hemen Başvur” butonuna basın. Bu sayede karşınıza internet şubesi başvurusu için bir ekran gelecek ve gerekli bilgileri doldurmanız istenecektir.
– Bu ekranda T.C. Kimlik Numarası, cep telefonu numarası ve ekranda yer alan güvenlik kodunu yazmanız istenecektir. Daha sonra “Devam” butonuna basmanız yeterli olacaktır.
– Bu aşamada az önce yazdığınız telefon numarasına mesaj gönderilecek ve mesajda belirtilen kodu, ekrana girmeniz istenecektir. Bu sayede SMS onayı yapmış olacak ve internet şubesini kullanmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.
– Son aşamada ise teyit amaçlı banka kartınızın son 6 hanesi ve karta ait olan şifreyi girmeniz istenecektir. Daha sonra terkar “Devam” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Başvurunuzdan sonra bankada kayıtlı olan veya az önce belirttiğiniz telefon numarasına SMS ile bilgiler iletilecek. Telefonunuza gönderilen şifre ile tüm işlemleri yapabilir ve istediğiniz zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bu şifre ile hem bilgisayardan hem de akıllı telefondan internet bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bu işlem için kimlik kartınız, banka kartınız ve cep telefonunuzun yanında olması yeterli olmaktadır. Hem onay hem de bilgi aşamaları için bu ürünler ihtiyacınızı görecektir.

SPK Lisanslama Sınavı Nedir sorusuna yanıt verdik.

SPK Lisanslama Sınavı Nedir ?

Previous article

Petrol Çıkarma Maliyetleri Hangi Ülkede Kaç Dolar ?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Ekonomi