Press ESC to close

Ziraat Bankkart Combo Nedir? Özellikleri Nelerdir? Nasıl Alınır?

Ülkemizin köklü bankalarından en çok tercih edilen ziraat bankasının verdiği bankacılık hizmetleri arasında en yenisi Ziraat Bankkart Combo uygulamasıdır. Ziraat bankasının yeniliklerinden olan bu uygulama ile bankanın kullanıcıları Bankkart Combo ile hem banka kartı hem de anda kredi kartını işlevini aynı anda elde etmiş oluyorlar. Banka kartları bildiğimiz gibi ayrı ayrı kullanıyordu. Ziraat Bank müşterilerinin kullandığı kartları bir karta toplayarak kart kullanımında devrim yaratarak yine ziraat farklılığını öne çıkarmış oldu.

Ziraat bankası köklü devlet bankası olarak zaten en çok tercih edilen bankalardan ilki idi. Ayrıca ziraat bankasının tercih edilmesindeki sebep kullanıcılarına sunduğu kredi kartı faiz oranları ile kart çeşitliliğidir.

Bu makalemizde sizin için henüz hayatımıza yeni giren Ziraat Bankkart Combo nedir? Ve Ziraat Bank Kart Combo özelliklerini araştırıp birlikte öğreneceğiz.

Ziraat Bankasının Yeni Geliştirdiği Ziraat Bankkart Combo Nedir?

Ziraat Bank kart Combo nedir? Sorusuna Türkiye’nin en köklü ve devlet garantili bankası Ziraat Bank yeniliklerinden birisi dersek tam yerinde bir cevap olur. Öncelikle ziraat bankasının kullanıcılara verdiği bu yeni kart nasıl işliyor ona bakalım:

 • Ziraat Bank Kart Combo’nun ön yüzünde kullanıcısının kredi kartı numarası ve temassız özelliğini belirten logosu bulunuyor.
 • Ziraat Bank kart Combo’nun arka yüzünde ise kullanıcısının banka kart numarası ve logosu bulunuyor.
 • Ziraat Bank kart Combo’nun bankamatikte iki yüzünü de kullanarak iki kartın işlevinden de faydalanabiliyoruz.
 • Ziraat Bankası bankamatiğinde Ziraat Bank kart Combo’nun kullanırken kullanıcısının karşısına iki kart seçeneği çıkıyor.
 • Ziraat Bank kart Combo’yu bankamatikte kullanırken kullanıcısının karşısına Kredi Kartı İşlemleri seçeneği ile Banka Kartı Hesap İşlemleri seçeneği çıkıyor.
 • Ziraat Bank kart Combo kullanıcısı hangi seçeneği isterse o kartın hizmet işlevinden yararlanıyor.

Ziraat Bankkart Combo Kart Çeşitleri?

Ziraat Bankası verdiği kaliteli bankacılık hizmetlerine, bir yenisi daha ekleyerek, neden en çok tercih edilen banka olduğunu açıkça bir kez daha ortaya koymuş oluyor. Ziraat Bankasının en yeni kart sistemi Ziraat Bankası Combo Kart  uygulamasıdır. Ziraat Bankası kullanıcılarına bu kartı üç ayrı çeşitte sunuyor.

İşte Ziraat Bank Kart Combo çeşitleri:

1- Ziraat Bank Kart Combo Klasik

Ziraat Bankkart combo klasik kart diğer kartlardan farksız olarak aynı özelliklere sahip olup yıllık ücreti 16 TL civarındadır. Ayrıca bu kartın temassız kart özelliği ile nakit kullanım hizmeti bulunuyor.

2- Ziraat Bank Kart Combo Gold Kart

Ziraat Bankası Combo Kart Gold Kart yukarda ki Klasik kart tipi ile aynı özelliklere sahip olup tek farkı ise ancak kredi kartı limitinin daha yüksek olması ile yıllık kart ücret 40 TL olmasıdır.

3- Ziraat Bank Kart Combo Platinum

Ziraat Bankkart Combo Platinum kartı diğer tüm özelliklerine ek olarak Combo Card Platinum’un kredi kartı limiti bulunmasıdır. Bu kartın yıllık ücreti 47,75 TL olup kullanıcısına Araç kendisi, kişisel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi imkânları sağlıyor.

Ziraat Bankası Combo Kart Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankasının kart devrimi yarattığı Ziraat Bank Kart Combo ile kullanıcılarını bir sürü kart taşıma derdinden kurtardı. Ziraat Bankası, kullanıcılara gerekli olan bütün kartları, tek bir kart formunda toplayarak kullanım kolaylığı sağlamış oldu.

Ziraat Bankkart Combo kartın özellikleri şunlardır:

 • Bu kartın güzel özelliği hem kredi kartı hem de banka kartı olup her iki kartında işlevini yapma olanağı sağlamasıdır.
 • Ziraat Bankkart Combo kartın diğer bir özelliği de diğer kredi kartlarında olduğu farklı kampanya ve indirimlerden yararlanma olanağını sağlamasıdır.
 • Bu kart kullanıcısına taksitli alışveriş olanağı sağlarken bir yandan da kullanıcısına bonus puanlar kazandırıyor.
 • Ziraat Bankasının Combo kartında biriktirdiğiniz bonuslarınızı A101, SHELL, MİGROS ve daha pek çok anlaşmalı noktalarda kullanabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bank Kart Combo başvurusu yapmak için:

 • Ziraat Bank Kart Combo başvurusu ziraat bankası özel internet sitesinden yapabilirsiniz.
 • Ziraat bankasının her hangi bir şubesine Ziraat Bank Kart Combo başvurusu yapabilirsiniz.
 • Ziraat bankasına SMS aracılığı Ziraat Bank Kart Combo başvurusu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir