Press ESC to close

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Ziraat Bankası, her banka gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bu durumda birçok kişi, bu fırsatlardan yararlanmak istemektedir. Oldukça fazla merak edilen ve kullanılan internet bankacılığı, birçok kişi tarafından keşfedilmemiştir. Bu kişiler, Ziraat internet bankacılığı şifre alma ve Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır gibi konulara değinmektedirler. Yazımız sayesinde Ziraat Bankası’ndan internet bankacılığı şifresi nasıl alınır, bunu öğrenmiş olacaksınız. Oldukça kolay bir işlem olan bu işlem için neler yapmanız gerekiyor, gelin hep beraber görelim.

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bu işlemi, hem müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak hem de Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak internet sitesi aracılığı ile internet bankacılığı şifresi nasıl alınır, buna cevap verelim. Bu işlem için Ziraat Bankası’nın sitesine girmeli ve sağ üst köşede yer alan ‘İnternet Şubesi’ butonuna tıklamalısınız. Burada Bireysel ya da Kurumsal olmak üzere 2 adet seçenek karşınıza çıkacaktır. İşlem yapmak istediğiniz hesap türü hangisiyse, bunu seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra açılan ekranın alt kısmında ‘HEMEN BAŞVUR’ butonunu göreceksiniz. Bu buton, internet bankacılığını kullanabilmeniz için tıklamanız gereken butondur. Buraya tıklayın ve son aşamaya geçin. Son aşamada bilgilerinizi teyit etmek amaçlı kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu bilgiler; T.C. kimlik numarası ve telefon numarasıdır. Bu bilgileri girdikten sonra SMS şifresini teyit ecekseniz ve son aşamaya geçeceksiniz. Geçtiğiniz son aşamada kart bilgileri girmeniz istenecektir. İşlem yapmak istediğiniz kart bilgilerini doğru şekilde girmeniz durumunda, Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

ziraat-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma
ziraat-bankasi-internet-bankaciligi-sifre-alma

Şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Her girişinizde doğru kişi olduğunuzu teyit etmek amaçlı SMS şifresi gelecektir. Bu şifreyi ilgili ekrana girdikten sonra hesabınıza ulaşabilir ve dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir