gökhan-uskuay

gökhan-uskuay

Gökhan Uskuay, adını fazlasıyla duyurmuş stratejisttir. Ülkemizin sayılı stratejistleri arasında yer alan Gökhan Uskuay, başarılı eğitim ve iş hayatı ile karşımıza çıkmaktadır. Durum böyle olunca Gökhan Uskuay kimdir ve Gökhan Uskuay’ın hayatı gibi konular, araştırılmaya başlanmıştır. Yazımız sayesinde tüm bu konulara net bir şekilde cevap bulmuş olacaksınız.

gökhan-uskuay-kimdir
gökhan-uskuay-kimdir

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

Gökhan Uskuay Kimdir ?

Uludağ Üniversitesi ile ciddi adımlar atmaya başlayan Gökhan Uskuay, bu üniversitede İktisat bölümünü başarı ile bitirmiştir. 1998 – 2002 yılları arasında üniversiteyi bitiren Uskuay, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uluslarası Finans ve Bankacılık okumuştur. Burada 1 yıl okuyan Gökhan Uskuay, eğitimini yarım bırakmıştır.

İlk iş hayatına Coca-Cola ile başlayan Gökhan, bu firmada Araştırma Uzmanı olarak görev yapmıştır. 3 ay burada çalışan stratejist, Finans Editörü olarak D-Finans şirketine giriş yapmıştır. Burada da 7 ay çalışan Gökhan Uskuay,  daha sonra Araştırma ve Fon Yönetimi alanında çalışmıştır. Ünlü stratejist, Marbaş Menkul Değerler şirketinde işe girmiş ve Elektronik Hizmetler ve Finansal Strateji Müdürü olarak görev almıştır. Daha sonra Turkish Yatırım A.Ş.’de görev alan Uskuay, Finansal Strateji Müdürü olarak görev yapmıştır. Global Menkul Değerler’de Kıdemli Müdür / Stratejist görevlerini yerine getirmiş ve Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Stratejist olarak görev almıştır. Ekim 2017’de bu şirkete geçen Gökhan, aktif olarak burada görev almaktadır.

Turkish Business Network ve Turkish Finance & Accounting Professionals gibi gruplara üye olan Uskuay, birçok makale yazmıştır. Finans alanında yazdığı makaleler ve analizler ile birçok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Bu sayede kariyer basamaklarını hızlı şekilde geçmiştir. Gökhan Uskuay, birçok televizyon kanalı ve YouTube kanalında ekonomi hakkında bilgiler sunmaktadır. Ünlü Stratejist, Twitter hesabından da birçok yorum paylaşmaktadır.

MetaTrader 4 ile MetaTrader 5 Arasındaki Farklar Nelerdir, yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir