turkiye-finans-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir
turkiye-finans-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

Türkiye Finans, son zamanlarında dijital bankaları arasında yer almaktadır. İnternet şubesine eklediği özellikler sayesinde ön plana çıkan banka, bu sayede internet bankacılığı kullanımını arttırmaktadır. Türkiye Finans internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusuna yanıt verecek ve tüm detayları anlatacağız.

Türkiye Finans İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– İlk adım olarak turkiyefinans.com.tr sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra sağ üstte yer alan İnternet Şubesi yazısına tıklamalı ve “Bireysel” ya da “Kurumsal” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekecek.

turkiye-finans

turkiye-finans

– Yeni ekran açılacak ve karşınıza gelen ekradan bilgiler istenecektir. Daha sonra sol alt kısımda yer alan “Parola Al / Unuttum” yazısına tıklayın.
– Yeni bir pencere açılacak ve bazı bilgiler girmeniz istenecektir. Bu bilgiler; T.C. Kimlik Numarası ya da Müşteri Numarası, kart numaranızın son 4 hanesi ve kartınızın son kullanma tarihidir. Bilgileri girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
– Bu işlem ile ikinci adıma geçmiş olacaksınız. Bu adımda bankada kayıtlı cep telefonunuza SMS gönderilecek ve SMS’te yazan kodu ekrana girmeniz istenecek. Birkaç bilgi daha doldurduktan sonra sonraki adıma geçebileceksiniz.
– İnternet şubesi için bilgiler belirlemeniz istenecek ve bilgilerden sonra internet şubesi şifresi belirleyebileceksiniz.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Yukarıda belirttiğimiz işlemler dışında telefon bankacılığı ve banka şubesinden de internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Türkiye Finans internet bankacılığı şifre alma hakkında tüm detaylar, yukarıda yer aldığı gibidir.

Kredi kartı, borç ödeme, fatura ödeme, bireysel emeklilik, kart işlemler, hesap hareketleri, havale ve eft işlemleri, altın hesabı işlemleri, sigortacılık işlemleri, nakit yönetimi gibi birçok işlem, internet bankacılığı sayesinde yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı ile ilgili herhangi bir sorun olması durumunda telefon bankacılığı ile destek alabilirsiniz.

SGK İş Kazası Bildirimi Nasıl Yapılır sorusunun cevabı yazımızda.

SGK İş Kazası Bildirimi Nasıl Yapılır ?

Previous article

SGK İş Yeri Tescil Evrakları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel