Yapı Kredi İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

yapı-kredi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

yapı-kredi-internet-subesi-sifresi-nasil-alinir

Yapı Kredi, internet bankacılığı  konusunda ülkemizin en gelişmiş bankasıdır. Sunduğu teknolojiler ile oldukça  sevilen Yapı Kredi Bankası, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Müşteriler, birçok talepte bulunduğu gibi internet bankacılığı konusunda da taleplerde bulunmaktadır. Özellikle internet şubesini ilk kez kullanacak kişiler, Yapı Kredi internet şubesi şifresi nasıl alınır sorusunu sormaktadır.

Yapı Kredi İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ?

– İlk iş; yapikredi.com.tr adresine giriş yapmak.
– Bu aşamada sağ  ütte yer alan “İnternet Şubesi” butonuna tıklamanız gerekecektir.
– Daha sonra Bireysel ya da Kurumsal seçenekleri karşınıza çıkacak. Bu noktada hangi şekilde giriş yapmak istiyorsanız onu seçin ve Şifre Al / Şifremi Unuttum yazısına tıklayın.

yapi-kredi-internet-bankaciligi-sifre-alma
yapi-kredi-internet-bankaciligi-sifre-alma

– Müşteri doğrulama aşaması karşınıza gelecek ve T.C. Kimlik Numarası ile cep telefonu numaranızı girmeniz istenecek. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra “Devam” butonuna basmanız yeterli olacaktır.
– Sonraki aşamada SMS ile Doğrulama aşamasına geçilmiş olacak ve belirttiğiniz telefon numarasına SMS gönderilecek. SMS’te yer alan doğrulama kodunu ekrandaki boş alan girmeniz ve tekrar “Devam” butonuna basmanız gerekmektedir.
– Üçüncü aşama olan Bilgi Girişi aşamasında talep edilen bilgileri girmeniz ve tekrar “Devam” butonuna basmanız gerekecektir.
– Son aşamada internet bankacılığı için şifre belirlemeniz istenecektir. Şifrenizi belirledikten sonra internet şubesine 7/24 giriş yapabilirsiniz. Hem bilgisayardan hem de akıllı cep telefonundan giriş yapılabilen internet şubesi, birçok işlemi yapmanıza olanak sağlar.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Döviz, para transferleri, hesap hareketleri, kredi işlemleri gibi birçok işlemi yapmanıza olanak sağlayan Yapı Kredi internet şubesi, aynı zamanda kredi kartı borcu ödeme ve fatura ödeme gibi işlemlerde de yardımcı olmaktadır. İnternet bankacılığı ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda banka ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Petrol Çıkarma Maliyetleri Hangi Ülkede Kaç Dolar sorusuna yanıt verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir