altın ne olacak
güncel altın yorum ve analizleri

Bu Makalede Bulabilecekleriniz

Altın Fiyatları Bugün

Altın ons fiyatlarında küresel piyasalarda dolara olan talebin artması ile birlikte sert bir geri çekilme yaşanıyor. Ons altın fiyatlarını incelediğimizde 1,254 dolar seviyesine kadar düşüşlerin devam ettiğini ve şuan itibari ile 1257 dolar seviyesinden işlemler geçmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”630″]

Altın ons grafiğini açtığımızda şuan bulunan seviyelerin destek noktasına yakın seviyeler olduğunu söylemek mümkün. Altın fiyatları bugün de düşüşlerini sürdürürken bu seviyelerden bir tepki alımı gelip gelmeyeceği ise piyasa oyuncuları tarafından da merak edilir oldu. Özellikle 1,247 dolar altına sarkacak olan fiyatlamalar altın üzerinde iyice bir ayı piyasası oluşmasını sağlayabilir. Bu nedenle bu bölgeler altın fiyatları açısından kritik seviyeler olarak nitelendirilebilir.

altın fiyatları bugün ne olur 27.06.2018

Altın fiyatlarında bugün düşüşlerin devamı halinde destek noktamız 1,247 dolar olacak gibi görünüyor. Bu seviyelerin aşağısına doğru sürebilecek olan satış baskısı altında sert fiyatlamaların oluşmasını da tetikleyebilir. Ons tarafında olası toparlanmalarda ise ilk hedef noktamız 1,274 dolar olacak gibi görünmekte.

 

Dolar Analizi ( 21.09.2018 )

Previous article

29.06.2018 Altın Yorumları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir