Para Kazandıran Oyunlar - Para Kazandıran 4 Oyun!

İster cep telefonundan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. İşte, para kazandıran oyunlar – para kazandıran 4 oyun!

1- COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Dünyada ve ülkemizde en sık oynanan oyunlardan birisidir. Bu oyunu oynayarak ciddi paralar kazanmanız mümkün. En çok para kazandıran oyunlar arasında bulunan  CS:GO’yu indirip oyuna girdikten sonra ardı kesilmeyen bir maceraya giriş yapmış olacaksınız. CS:GO’da başarı sağladıkça rütbe olur. Bu da hesabınızın değerinin artması demektir. Daha sonra bu hesapları satabilirsiniz veya turnuvalara katılım sağlayarak kazanabilirsiniz.

2- LEAGUE of LEGENDS

Dünyanın en çok oynanan oyunu olan LOL’u bu listeye dahil etmesek çok ayıp etmiş olurduk. İyi bir para kazandıran oyun arıyorsanız LOL’a kesinlikle başlamalısınız. LOL’da seviye yükselterek harika parçalar kazanabiliyorsunuz ve karakterinizi yükseltebiliyorsunuz. LOL’da yüksek seviyeli hesaplar yaklaşık olarak 10 bin TL civarında satılıyor.

Para Kazandıran Oyunlar - Para Kazandıran 4 Oyun!

Para Kazandıran Oyunlar – Para Kazandıran 4 Oyun!

3- DOTA 2

Para kazandıran oyunlar listemizde  çok eğlenceli olan DOTA 2’de yer alıyor. DOTA 2’yi oynamak için Steam gerekiyor. DOTA 2’de iyi paralar kazanmak istiyorsanız günde 6-7 saat civarı oynamanız gerekmekte. Bu oyunda çeşitli kutular kazanıyorsunuz. Bu kutuların en düşüğünü 20 dolardan satabilirsiniz. Eğer ki oyunda başarılı olursanız para ödüllü turnuvalara da katılım sağlayabilirsiniz.

4- PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Kısa adı PUBG olan bu oyun son zamanlarda oldukça popüler ve herkes tarafından deli gibi oynanmakta. Steam aracılığıyla indireceğiniz oyunda çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz bu hediyeleri Steam üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz.

> Bir önceki internetten para kazanmak isimli yazımıza göz atmanızı öneririz.

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar

Previous article

2018 Bedelli Askerlik Kredisi Nasıl Alınır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Genel