altın ne olacak
güncel altın yorum ve analizleri

27.07.2018 Altın Fiyatları Ne Olur

Altın ons fiyatını incelediğimizde son günlerde oldukça sakin bir seyir izlediğini gözlemliyoruz. Altın fiyatları ne olur, altın neden yükselmiyor ya da düşmüyor soruları bu zamanlarda sıklaşmaya başladı, çünkü gerçekten de pek alışık olmadığımız şekilde sakin bir altın piyasası var karşımızda. Altın ons fiyatı şu sıralarda 1,225 dolar seviyesinden işlem görürken uzun bir süredir 1,215 – 1,232 dolar bandı arasında fiyatlamaların sürdüğü gözleniyor.

Gram Altın Fiyatları Bugün

Gram altın tarafında ise 187 lira ile 192 lira arasındaki fiyat değişimleri ile uzun vadedir fazla hareketli olmayan bir piyasa ile karşı karşıya olduğumuzu belirtebiliriz. Yani kısaca toparlayacak olur isek altın piyasası genel anlamda şu sıralar oldukça durgun seyrediyor. Buna binaen altın ons fiyatı son zamanların en düşüğüne yakın seyrederken gram altın fiyatı ise dolar kurunda yaşanan yükselişin verdiği etki ile tüm zamanların rekor seviyelerinin hemen altından işlem görüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”26″]

Altın onsunda yaşanan düşüşlere rağmen gram altın fiyatı 190 tl seviyesine yakın seyrini sürdürüyor. Gram altın fiyatları 178 lira üzerinde tutundukça yukarı yönlü hareketini devam ettirmek isgteyecek gibi duruyor. Tabi buna dolar tl paritesinin ve altın ons fiyatlarının müsaade etmesi gerekli aksi halde yeniden 178 lira altına doğru gevşemeler yaşanabilir.

Altın Fiyatı Yorumları

Previous article

Altın Ons ve Gram Altın Yorumları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir