Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Birçok banka, son yıllarda yaptığı çalışmalardan sonra ev hanımlarına kredi kartı vermeye başlamışlardır. Durum böyle olunca ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar araştırılmaya başlanmıştır. İçerisinde bulunduğumuz ekonomik şartlar, birçok kişi zorladığı için bu şekilde çözüm üreten kişiler de olmaktadır. Tüm bu kişiler için ev hanımlarına kredi kartı veren en iyi bankaları açıklayacağız.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar, kişinin kredi notu ve eşinin iş durumuna göre kredi kartı vermektedir. Aynı şekilde bu kriterler, kredi kartının limitini belirlemektedir.

TEB Ev Hanımına Kredi Kartı

TEB, ev hanımlarına hem kredi kartı hem de kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca sunduğu kredi için herhangi bir gelir beyan etmenize de gerek kalmamaktadır. Bu sebep ile ev hanımlarına en çok yardımcı olan bankalardan biri TEB’dir. Birçok banka, ev hanımlarına kredi kartı verirken puansız kartlardan vermektedir. TEB, bu şekilde yapmamakta ve bonusların/indirimlerin olduğu kredi kartı sunmaktadır.

ev-hanımına-kredi-kartı
ev-hanımına-kredi-kartı

Odeabank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Kredi notu düşük olan ev hanımlarına kredi kartı veren Odeabank, bunun için kısa bir başvuru istemektedir. Odeabank müşteri hizmetleri ya da internet sitesini kullanarak başvurabileceğiniz bu kart, aidatsız olarak sizlere ulaşmaktadır. Bu karta 500 TL limit tanımlanmaktadır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Denizbank’ta kredi kartına ilk kez başvuran ev hanımları için özel kampanya bulunmaktadır. Bu kişiler, hem kredi kartını almakta hem de kartlara Denizbank tarafından 200 TL hediye puan tanımlanmaktadır. Ortalama 500 TL ile 2.000 TL arasında değişen kredi kartı limiti, eşinizin iş durumuna ve kredi notuna göre daha da yükselmektedir.

Ziraat Bankası Ev Hanımına Kredi Kartı

Ziraat Bankası, kendi bankasından kredi kullanan kadınlara yüksek limitli kredi kartı sunmaktadır. Sunulan bu kart, ortalama 5.000 TL ile sunulmaktadır. Bunun dışında banka ile hiçbir ilişiği olmayan kadınlar, aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir ve  1.5000 TL’ye kadar limitli kredi kartı sahibi olabilirler. Her bankada olduğu gibi Ziraat Bankasın’da da başvuru için internet sitesini tercih etmeniz gerekmektedir. Bankkart başvuru yapacağınız için bu kartı seçmeniz ve başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuz sıraya alınacaktır.

Akbank Ev Hanımına Kredi Kartı

Aidat almayan ve kredi kartı sunan bankalar arasında yer alan Akbank, belirli şartları karşılamanız durumunda yüksek limitli kredi kartı da sunmaktadır. Ayrıca bankayla daha önce ilişiğiniz olduysa yüksek ihtimalle kredi kartını alabilirsiniz.

Tarım Dışı İstihdam Nedir öğrenmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir