Press ESC to close

Gaddar Fox TV’de Başladı, Yeni Dizi İzleyenlerden Tam Not Aldı

FOX TV ekranlarında bugün yayın hayatına başlayan Gaddar dizisi izleyenlerden tam not oldu. Çağatay Ulusoy’u ekranlara döndüren yeni dizi Cuma akşamlarının favorisi olmaya aday. Öyle görünüyor ki Cuma akşamlarının reyting zirvesinde bundan böyle Gaddar yer alacak.

Gaddar Dizisi İlk Bölüm Yorum ve Değerlendirme

İlk bölümüyle ekranlara gelen Gaddar dizisine dair sosyal medya paylaşımları izleyenlerin diziyi sevdiğini gösteriyor. Ben de oldukça beğendim. Normalde pek Türk dizisi izlemeyen biri olarak Çağatay Ulusoy’u ekranlarda görmeyi özlediğimi söylemeliyim. Diziye gelecek olur isek;

Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak‘ın yer aldığı dizide Çağatay Ulusoy Dağhan karakterini canlandırıyor. Bir ailenin 3 çocuğundan en büyüğü olan Dağhan karakteri orta halli bir hayat sürerken bir gün babasıyla yaşadığı tartışma sonrasında askere gitmeye karar verir. Askere giderken sevgilisi Aydan (Sümeyye Aydoğan) ile vedalaşan Dağhan, askerde sevgilisinin güzellik yarışmasına katıldığını öğrenince çılgına dönüyor ve Aydan’a resti çekiyor. Sonrasında ise tezkeresini almaya az bir süre kala tezkereyi bırakıp özel harekata giriyor.

Yaşadığı bazı olaylar sonrasında kafa iznine gelen Dağhan memleketine ailesinin yanına geri dönüyor. Döndüğünde ise iç bir şey bıraktığı gibi kalmıyor. Eski arkadaşlarının yasa dışı işlere karıştığını öğrenen Dağhan şaşırıyor ama asıl yasadışı işlere başlaması için kendisine bir mafyadan teklif geliyor. Müdür kod adlı mafya lideri Onur Saylak, Dağhan’a kiralık katillik teklif ediyor. Dağhan bu işi kabul etmiyor ancak arkadaşının başına gelenler nedeniyle işe girmek zorunda kalıyor.

Dizinin sonunda ise herkes Ayda ile Dağhan’ın karşılaşmasını beklerken bu karşılaşma kötü bir sürprizle yaşanıyor. Aydan’a bir türlü ulaşamayan Dağhan, öldürmek üzere görevlendirildiği kişinin evine Aydan’ın geldiğini görüyor. İlk bölüm bu şekilde sona eriyor. 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Gaddar Dizisi Oyuncuları

Oyuncu kadrosunun başında Dağhan karakteri ile Çağatay Ulusoy yer alıyor.

Sümeyye Aydoğan’ın canlandırdığı karakterin adı ise Aydan.

Onur Saylak ise müdür karakteriyle bir mafya olarak karşımıza çıkıyor.

Dizinin kadrosunda Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Erdal Yıldız, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici, Uğur Yıldıran gibi isimler de yer alıyor.

Gaddar İlk Hafta Reytingleri

Fox’un yeni dizisi Gaddar’ın ilk hafta reytingleri beklentileri karşılamadı. Ancak hem sosyal medyada paylaşımlar hem de youtube izlenme oranları gösteriyor ki Gaddar dizisi reytingleri ilerleyen haftalarda yükselişe geçecek.

Gaddar dizisi reyting sonuçları ilk bölüm

İlk haftayı 9. sıradan reyting listesine giren dizinin ilerleyen haftalarda ilk 3 içerisine girmesini bekliyoruz. Umarız ki kaliteli oyucu kadrosuyla Gaddar dizisi reyting sıralamasında hak ettiği yere de kısa sürede ulaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir