Günümüzde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan en pratik ve akla ilk gelen yöntemlerin başında, kredi çekmek gelmektedir. Kimi bankalar kredi faiz oranlarını belirli bir ortalamanın üzerinde tutuyor olsa da, düşük faizli kredi veren bankalar daha az tutarlı geri ödemeler için en fazla tercih edilen bankalar arasında yer alıyor.

Aşağıda bahsedeceğimiz düşük faiz oranlarıyla kredi veren bankalar arasından seçim yaparak, güncel faiz oranlarını kredi başvurusu yapacağınız zaman daha net bir şekilde öğrenip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Devlet destekli bankalar arasında olan Vakıfbank, aynı zamanda düşük faizli kredi veren bankalar arasındadır. Düzenlediği kampanya ile yüzde 2,67 faiz oranlarından başlayarak kredi veren banka, aynı zamanda kolay kredi veren bankalar arasında da yer almaktadır.

Halkbank Kredisi

Çalışanlara düşük faiz oranlarıyla kredi imkânı sunan Halkbank, %2,23 faiz oranıyla kredi vermektedir. Kredi faiz oranları çekilecek tutar ve vadeye göre değişmekte olup, 36 aya kadar vade imkânı tanınmaktadır.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Kredi

Yine devlet destekli bir başka banka olan Ziraat Bankası, %2,35 ile başlayan faiz oranlarıyla kredi çekebileceğiniz bankalardan birisidir. Kredi verme şartları kredi notuna göre değişiklik göstermekte olup, yine faiz oranları da vadeye göre değişmektedir. Banka 36 aya kadar 50 bin TL düşük faizli kredi imkânı sunmaktadır.

Garanti Bankası Kredisi

Diğer bankalar gibi 36 ay vade imkânı tanıyan Garanti Bankası, 50 bin TL’ye kadar kolay ve düşük faiz kredi paketleri sunmaktadır. Şartları uyan kişilere kefilsiz kredi kullandıran bankanın sunduğu bu kredinin faiz oranı %2,20 olup, tercih edilen krediler arasında yer almaktadır.

CEPTETEB TEB Bankası Masrafsız Kredi

%2,79 faiz oranıyla 50 bin TL kredi almanıza fırsat tanıyan banka, 32 aya kadar vade yapmaktadır. Başvuruların CEPTETEB bankacılık kanalı ile yapılması gerekmektedir. Talep edilen vadenin uzun olması ve kredi miktarı, faiz oranlarında değişiklikler görülmesine neden olabilmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi

Kolay kredi veren bankalardan birisi olmakla birlikte son yıllarda yaptığı reklam ve kampanya atılımlarıyla adından söz ettiren banka, 36 aya kadar %2,50 faiz oranıyla 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebileceğiniz bankalardan birisidir.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Bankanın 50 bin TL’ye kadar ve 36 ay vadeyle vermiş olduğu kredi için uyguladığı faiz oranı, %2,55 olup, özellikle banka müşterilerine özel faiz avantajlarıyla kredi vermektedir.

ING Bank Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi

%2,79 faiz oranıyla 50 bin TL kredi veren ING Bank kişiye özel ihtiyaç kredisi vadesi, yine 36 aya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca banka krediyi çekenlere, kredi masrafı ve diğer masraflarla ilgili avantajlar sunmaktadır.

6 Sermayesiz iş fikirleri

Previous article

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Kredi