Press ESC to close

En İyi 10 Film İndirme Programı, Film – Video İndirme Programları 2024

Film indirme programı sevdiğiniz dizi ve filmleri kolayca bilgisayarınıza kaliteli şekilde indirmenizi sağlamaktadır. HD kalite bir çok uygulamayla filmler, diziler hatta müzikler kolayca indirilmektedir. En iyi 10 film indirme programı sayesinde artık para vermeden ücretsiz şekilde dilediğiniz her filmi, diziyi, müziği ve dosyayı indirmeyi yapabileceksiniz.

Video indirme uygulamaları belirli bir süre içinde internet hızınıza göre hızlı şekilde dilediğiniz videoyu indirmenizi sağlamaktadır. Özellikle beğenilen filmlerin arşivlenmesinde ve videoların arşivlenmesinde bu uygulamalar kullanılırlar. Dosya indirme programı olarakta rahatlıkla kullanıma uygundur.

Üstelik indirdiğiniz videoları dilediğiniz an Google drive üzerinden akıllı cihazlarınıza paylaşma fırsatınız bulunmaktadır. Kısa sürede film indirme programı üzerinden alınan filmler ve videolar bu platform üzerinden paylaşılmaktadır. Dilediğiniz an bulut üzerinden bu filmleri daha sonra seyretme şansınızda bulunuyor.

  1. En İyi Film İndirme Programı: İnternet Download Manager

Film indirme programları içerisinde Internet Download Manager ( IDM) en çok kullanılan video indirme programı olarak listenin başında yer almaktadır. Yalnız IDM kullanımı 30 günlük bir deneme süresiyle mümkün olmaktadır. 30 günün sonunda kaliteli program bir üyelik oluşturmanızı talep ediyor.

Küçük bir ücret karşılığında profesyonel sürümle daha hızlı ve daha kaliteli video indirmenize olanak sağlamaktadır. İnternet download manager sayesinde dilediğiniz müzikleri, filmleri, videoları ve youtube üzerinden videolar kolayca indirilmektedir.

[irp posts=”3102″ name=”En İyi Borsa Filmleri, Borsa ve Forex Konulu En İyi 10 Güncel Film”]

En iyi film indirme programı içerisinde listenin bir numarasında yer alan IDM gerçekten kaliteli bir iş çıkarmaktadır. Daha hızlı ve daha kombinasyonlu çalışan program HD kalitesinde tüm videoları indirmeyi başarıyor.

  1. uTorrent Film İndirme Programı – Video-Film İndirme Programı

Eğer ücretsiz bir indirme programı arıyorsanız, uTorrent kesinlikle bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Dünya’da indirme programları içerisinde en trend ücretsiz indirme programlarının başında gelmektedir. uTorrent birkaç amaçla kullanıma en uygun programlar içerisinde yer almaktadır. Oyun indirme programı içinde kullanılan program dosya ve film indirme programı olarakta kullanılmaktadır.

Ücretsiz ve ücretli profesyonel sürümleri bulunan program kullanım için sizden kesinlikle bir ücretli üyeliğe geçmenizi istemez. Özellikle Windows bilgisayarlarda ve Mac bilgisayarlarla rahatlıkla kullanıma uygundur. Bunun yanında Android ortamında kullanılabilen bir sürümününse yer aldığı bilinmektedir.

  1. uGet: Linux Tabanlı Hızlı İndirme Programı

Bütün film indirme programı arasında uGet programının farklı bir yeri bulunuyor. Çünkü program birden fazla kaynağı anda indirmenize fırsat vermektedir. Çoklu indirmelerle uGet programıyla kolayca hızlı indirmeler yapılmaktadır. Hatta entegre çalışan program sayesinde toplu durdurma ve devam ettirme gibi özellikler tanınmaktadır.

uGet programı ile üstelik youtube videolarına kadar bir çok video sitesinde indirme yapılmasına imkan tanımaktadır. Linux alt yapısına en iyi uyumla çalışan uygulamaların başında gelmektedir. Bunun yanında uGet Windows, Android ve Mobil akıllı cihazlarla uyumludur.

  1. Vdownloader – Video İndirme Programı

Video siteleri üzerinden video indirmeyi sağlayan ayrıca link üzerinden video indirebileceğiniz ender uygulamalardandır. Vdownloader indirme yazılımları içerisinde ödül sahibi olan kısıtlama yapmadan indirmelerinizi yapabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Kullanışlı ara yüzü sayesinde film indirme programı, oyun indirme programı olarak kullanılmaktadır.

Yalnız Vdownloader bilgisayarlar için iyi bir indirme programı olsa da mobil cihazlar üzerinden indirmeyi sağlamıyor. Bunun yanında Windows veya Mac üzerinden çeşitli indirmeleri kolayca yapabilirsiniz.

İndirme yapılan dosya üzerinden Vdownloader sayesinde format değişikliği yapmanıza imkan vermektedir. Hatta indirme sırasında bile istenilen format seçimiyle indirme yapılmaktadır. İndirilen dosyayı mobil cihazlarda bile açabileceğiniz mp4 gibi çeşitli formatlara kolayca çevrilmektedir. Tüm bu özelliklerine rağmen kullanıcılardan bir para talebinde bulunmuyor.

  1. Viddly Filme İndirme Programı

Viddly diğer uygulamaların aksini kendi içerisinde farklı video görsel özelliklerine yer veriyor. Program HD kalitede indirmenin yanı sıra 8K kaliteye kadar çeşitli görselde veri indirmektedir. Üstelik gayet hızlı çalışan uygulama ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Videolar mp3 formatına Viddly üzerinden kolayca format çevrimi yapmaya müsaittir.

Fakat video indirme sırasında bazen reklam verebilmektedir. Program ücretsiz şekilde çalıştığından yayın hayatına devam edilmek için bunu yapıyor. Çok sık olmasa da indirme sırasında ara sıra reklam verdiği görülmektedir.

  1. Free Download Manager ( F-D-M )

Ücretsiz indirme programı olan Free download manager çok iyi çalışıyor. Üstelik bütün masa üstü yazılımlarında kullanıma uygunluğu bulunmaktadır. İster Windows ister Mac veya Linux hangisini kullanırsanız kullanın sürümü bulunmaktadır. Aynı zamanda uygulamanın BitTorrent desteği bulunduğundan kullanışlı bir yapısı bulunuyor.

Fdm indirme sırasında internetinizi kullanırken, aynı anda kendi serverleriyle indirme hızını desteklemektedir. Diğer uygulamalara göre çok hızlı veri transferi yapabilen bir performansa sahiptir. İndirilmesi istenen videonun yalnızca linkini sürükleyip programa bırakmanızla indirme işlemi otomatik başlamaktadır.

  1. Ninja İnternet Download Manager

Siyah ve açık mavi tonlarında göze hoş gelen bir teması bulunmaktadır. Kolayca kullanılabilen ara yüzlerin başında Ninja İnternet Download Manager gelmektedir. Özellikle indirmelerin zamansal yönetimi Ninja tarafından mümkün hale geliyor. Hatta indirme sırası belli olan bütün video dosyalarını zamansal bir sıraya sokabilmeniz mümkündür.

Diğer programlarda olan duraklatma, devam ettirme gibi özellikler Ninja tarafından kolayca sağlanıyor. Daha stabil ve korunaklı çalışan uygulama ücretli ve ücretsiz şekliyle kullanılmaktadır. MacOS ve Windows yazılımı olan Ninja İnternet Download Manager’ın profesyonel sürümü 19 dolar civarında piyasa bulunmaktadır.

[irp posts=”2808″ name=”En İyi Kripto Para Borsaları Hangileri, Güvenilir Bitcoin Borsaları 2021″]
  1. EagleGet Dosya İndirme Programı

İnternet tarayıcılarına kolayca entegresi sağlanan EagleGet hızlı dosya indirme ve film indirme programı olarak kullanılmaktadır. Çoklu indirmelere EagleGet sayesinde kolayca planlama yapılıyor. Üstelik kendi içerisinde kötü amaçlı yazılım denetleme özelliği de bulunmaktadır. İndirilen dosya indirilmeden önce bir denetimden geçer ve kötü niyetli bir yazılım varsa bunu engellemektedir.

EagleGet uygulaması ile duraklatma, durdurma sonra yeniden devam ettirme özelliklerine sahiptir. Yalnızca şuan Windows tarafından kullanılan yazılım ücretsiz kullanılmaktadır. Arada sırada reklam verdiği görülmektedir.

  1. VidMasta İndirme Programı

Kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahip olmasının yanında Türkçe dil desteğinin sağlanmadığı bilinmektedir. Fakat kırık bir Türkçe bilgisiyle VidMasta programında rahatlıkla filmlerinizi, müziklerinizi ne dilerseniz indirme şansınız bulunmaktadır. Hatta programın ‘’ Arama ‘’ kısmında çeşitli imkanlar yer alıyor.

İstenilen film VidMasta içerisinde aranabilir, hatta bulunan film HD kalitesinde indirilmektedir. uTorrent gibi diğer uygulamalarda olduğu gibi exe arayışına girmeniz gerekmiyor. VidMasta ile her koşulda istenen format indirilebilir. Program üzerinde aktif olarak çeviri programı kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

  1. Film İndirme Programı: Apowersoft Yazılımı

En iyi 10 film İndirme programı başlığının son sırasında Apowersoft Yazılımı yer alıyor. Programın diğerlerinden önemli özelliği film indirme programı olarak kullanılırken, diğer yandan filmleri kaydetmeniz bile sağlanıyor. Kaliteli programın kendi içerisinde çeşit ekran kaydetme özellikleri bulunmaktadır. Multimedya aktarımlarını destekleyen program http, ftp ve rmtp aktarımını uygun bir şekilde ilaveten gerçekleştirmektedir.

Hatta Apowersoft çeşitli videoları kaydetmenize veya çekmenize olanak verir. Aynı zamanda platformlar üzerinde bu videoları paylaşmanıza kolayca fırsat tanımaktadır. Özelliği içerisinde ekran kaydı yapma olanağı olan ender programlar içerisinde yer almaktadır. Listenin son sırasında yer versek bile en iyi film indirme programları içerisinde rahatlıkla gösterilebilir.

İlave olarak Apowersoft ile HD indirmenin yanı sıra 4K kaliteye kadar çeşitli videoların dilediğiniz statüde indirilmesini sağlamaktadır. Program Mp4, FLV, MP3, 3GP kadar çeşitli formatlarda video indirmesini desteklemektedir. Mp4 videolarının kalitesi bir çok programa göre yüksek kalite içerdiği görülüyor.

Comments (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir